Hayatınızda kırdığınız en büyük pot neydi ?

Bazen olur olmadık yerlerde pot kırıyoruz, peki sizin başınızdan geçen kırdığınız en büyük pot neydi ?

0|0
4|6

En İyi Kız Görüşü

• Unlu bir tur acentesinde calismistim bir donem bir gun ofise 2 kişi geldi...Yurt dişi tatili için rezervasyon yaptirmaya...bayan en az 50 yasinda var adamsa 20 li yaslarinda...oturdular tabi bir cok yeri öneriyoruz gösteriyoruz ben de içinde Amsterdam'in da olduğu bir programi onerdim ve adama bakarak ekledim... eminim oğlunuz da burayi görmek ister gençlerin cok talep ettiği bir yer diye...sonra kadinin yuzu bozuldu birden ne olduğumu anlamadım oglu sandigim adam da bana yok biz balayi programi bakıyoruz dedi...hayatimin potunu kirdim resmen!

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• hatırlamıyom olmuyor bu arlar

0|0
    0|0
  • ay sen kızmıydın :O !

0|0
    0|0
  • kız arkadaşıma güzelliğiniz önemli iç güzelliğinizi kontrol ediyorum

0|0
    0|0
  • okeyde masadan taş çalan eşimin taş çaldığını beli etmem...

0|0
    0|0
  • hoşlandığım kıza evli olup olmadığını sordum hem de ilk konuşmada

1|0
    0|0
  • kız arkadaşıma kalçalarına baktığımı söyledim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• kilosuyla başı dertte olan bir bayanın göbeğine bakarak kaç aylık demiştim...oysa bayan evli bile değilmiş...çok utanmıştım...

1|0
    0|0
    • o bayan ne dedi sen bunu söyleyince

• bir tek sonuna katılıyorum şarkının "hayatta kalmak kafiymiş"gerisi çok ütopik geliyor...

tamamdır sana da alıcam...:):)birazdan gelirim..görüşürüz...

• görüsürz bakalım

• Kuzenım kız arkadasını aldatıyormus bılmıyodum. Birinin adı Merve diğeri Buse'ymiş. Bana hep Buse'yi anlatırdı.Bigün sevglimle tanıstrıcam gel dedı gittim

- merhaba busecim kzen senden cok bahsettı die lafa girdim . ama o kız Buse değil Merve'ymiş :D cok fena bozdum ve toparlyamadm elbette

0|1
    0|0
  • hatırlamıyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...