Ak gönüllüler yanaşın

Suriye Mısır için Müslümanları düşünüyoruz diyorsunuz ya, bugün Arakandaki Müslümanlar kimin ipinde?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Ülkeler arasında kardeşlik felan olmaz.!

Din dil ırk hiçbiri ülkeler arasındaki ilişkilerde önemli bir rol üstlenmez.

Hepsi perdedir.

Ülkeler arası ilişki çıkar ilişkisidir.

Bugün azerbaycanı kardeş ülke diye tanımlayanlar azerbaycan'dan petrolün varilini 1 dolar ucuz alabiliyormu?

Eğer daha düne kadar birbirlerinin evlerinde yatıp kalktığı esad'ı bir gecede esed yaptıysa birileri bilinki farklı yerlerden farklı müdahaleler yapıldı.

Şunu öğrenemedik.

Hala 3. dünya ülkesiyiz, hala gelişmekte olan bir ülkeyiz, hala tam bağımsız bir ekonomimiz yok, üretime dayalı değilde dışarıdan gelen sıcak paraya dayalı bir suni büyüme var güzel ülkemde.

Esad'ı esed yapanlar başımızdaki yöneticiler değil onları yönetenlerdir. Hala birilerinin kuklasıyız.

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 2

• siz onları o zaman düşünmüyordunuz da niye şimdi düşünüyorsunuz ?

0|2
    0|2
    • bizim ne düşündüğümüz önemli değil sizin ne düşündüğünüz önemli, ne oldu bir işe yaramıyorlar mı artık?

• o kadar basit değil işte, onlar bu ülkedeyken ben rahat edemiyorum, hem onlar düşüncelerini gerçekleştirecek hem biraz huzur bulacağız

• o zaman harekete geçin ne diyeyim :D

• bak ben partizan değilim ama oyumu akp ye vermiş bir vatandaşım. Bu konuda haklısınız Arakan unutuldu ? ama sizler hatırlatın o zaman ben muhalesefete iktitardan daha çok kızıyorum. Sizde atağa geçin abicim geçinde millet güvenecek başka birilerini bulsun

0|1
    0|1
    • ben ana muhalefet taraftarıyım, ve görüş sahiplerimin doğru yaptığına inanıyorum, ne suriye ne mısır ne arakan, kendi ülkemdeki sıkıntılar bitmedikçe ilgilenilmemesi taraftarıyım, İslam Konferansı örgütü bile en ufak bir hamle yapmazken, Türkiye çok mu gelişti de İslam dünyasının kurtarıcısı olacak

• insanlık Türkiyede haziran 2013 tarihinde yok oldu

• ne kadar abarttınız şu olayı neyse uzatmayacam ben kimse kimsenin fikrini değiştiremez. Teşekkürler herşey için

Erkekler Ne Diyor 4

• karıştırma orasını =) gündemde şu an bunlar var gündemde ne varsa önümüzde düşüncemizde o olucak o kadar!...

0|1
    0|0
  • Ak gönül ne lan? ajsndasdasdad Kendi kendinize sempatik Sloganlar çıkarıyosunuz ya şahane eğleniyorum...

0|1
    0|0
  • tek arakan değil doğu Türkistandaki kardeşlerimizde unutuldu ahacık yanı başamızdaki Türkmenlerde unutuldu Çeçenistandaki Mücahitlerde unutuldu yani anlayacan amerikanın işine gelmeyen meselelerin hepsi unutuldu

0|0
    0|0
  • Bu zamana kadar niye siz Arakan için eylem yapmadınız peki? Senin Akgönüllü dediklerin Fatihte arakan için kaç kez eylem yaptı gittin mi birine

Davutoğlu ve Başbakan Cumhurbaşkanı Çine gittiler kaç kere sen ne yaptın önce sen kendine sor bu soruyu

0|0
    0|0
    • sonuç ne oldu

• Çin ile savaşabileceğimizi falan mı sanıyorsun ? Sen hayal dünyasında yaşıyorsun dünya düzeni böyle işlemiyor lafla peynir gemisi yürüten sensin

• Suriye kimseyle savaşmıyor, hükümete karşı eylemdeler keza Mısırda öyle

Yükleniyor...