Bu adam cokmu merhametli? ya da onun icindemi tamamen bitmedi? ya da insan olarakmi yerim farkli?

Ayrildigimizdan beri kedi köpek gibi vurkac yapip durduk. bir gecesi cok sarhosken aramisim onu sonra sizip kalmisim. uyandigimda ondan birkac arama ve mesaj vardi, hayirdir aramissin gibi.. cikamadim telefona cevap veremedim, sarhostum diyemedim. 2 gün boyunca bana ulasmaya calisti sonunda "sana bir sorum vardi ama halloldu, kusura bakma cok yogundum cikamadim".

sonra aradi ve az sitem etti insan enazindan bir yazar diye. bu hareketinden sonra dedim bir isik bekliodur benden ertesi gün ben yazdim napiosun nasilsin diye yazistik fakat busefer o soguktu. gene ertesi gün ben buna "senden bisey isteyebilirmiyim " diye mesaj attim ve sanki bu mesaji bekliyodu gibi üzerine arka arkaya aradi ve israrla ne istedigimi sordu.sonunda"bundan sonra alkol alma, sana yakismiyo" dedim ve "bumuydu" diye sitem edip birdaha cevap vermedi. bunun üzerine yine düsündüm, dedim bu benden baska bir yanit bekledi acaba neydi.. ertesi gün yine ben yazdim, yaklasmaya calistim ve eski konulari acip birbirimize girdik, feci sekilde kavga ettik ve beni engelledi. ertesi sabahi arayip birdaha yazma bana dedi ve kapadi. ben ogün ameliyat olacaktim haberi yoktu. son mesajimi yazdim ona. "sen bana nedersen de, ben senin nasil bir insan oldugunu biliorum. benim icin herzaman farkli kalacaksin. ben bugün ameliyat olucam. allaha emanet ol, kib" yazdim ve üzerine aradi. "beni kizdirana kadar ugrasiyosun.zorla kötü söz ettiriyosun sonra adami pisman ediyosun sana kötü davrandigina.en hassas tarafimdan vurdun beni. ne ameliyati bu" falan gibi pismanlik konusmasi yapti ve vedalasip kapattik. birkac gün sonra ona onu nekadar özledigimi ve yoklugunun bana nekadar koydugunu onu geri istedigimi yazdim ama 3 gün oldu cevap yok.. nasil devam edeyim arkadaslar? hic takmamis olsayi ameliyatimda umrunda olmazdi diyorum, benim bir aramama 2 gün boyunca bana ulasmaya calismazdi diyorum. hic urasmazdi diyorum. ve bunla ayriligimizin neden hakkimda gecmisimle ilgili bazi seyler duymasiydi. akil verin.. böyle birini nasil yola getirebilirim?

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Bu olayı ameliyata bağlama bence. Ben de ameliyat geçirsim ve o zamanlarda aylar önce ayrıldığım sevgilim bırak aramayı nasılım diye hastaneye bile geldi ama tekrar başlamadık. İnsanlık diye bir şey var. İyisiyle kötüsütle bir yaşanmışlık var ve bir zamanlar aranızda aşk vardı. Sen ona a.ık bir şekilde dönmek istediğini söyledikten sonra o sana cevap vermiyorsa senin yapacak bir şeyin yok. Çünkü açıkça ona ne istediğini söylemişsin v bundan sonra söyleyeceğin her şeyi o söylediğinin tali yolu olacak, yani sonunda gene aynı şeyi söylemiş olacaksın dolaylı olarak. Her ne kadar biten bir ilişkinin tekrar başlamasına sıcak bakmasam da sen başlamak istiyorsan bile şu an yapacağın tek şey beklemek bence.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Dürüst ve açık olarak, konuşup anlaşarak.

0|0
    0|0
    • bu yazdiklarimdan sen ne cikardin? sence bana tamamen bosmudur?

• Bak ilişkiniz sanırım güven sorunlarıyla ilgili, kıskançlıkla ilgili çekişmelerden bitmiş.

Erkekler kadınların arkalarından iş çevirmesinden nefret eder. ( Arkadaşına onu takip ettirmen gibi) Ona güven ve şüphe duyduğunda sor.

Ona hislerini de açık açık söyle. Senin için en önemli erkek olduğunu onu sevdiğini, beğendiğini vs. vs. Aklından geçenleri açık açık konuş. Ve kavgasız güzel bir ilişki için şansımız var mı diye sor. Beraber konuşup karar vermeyin. Ne o özletmece falan.

• dogru diyosun haklisin. simdiye kadar ona güvenim sonsuzdu, halada sonsuz ama nebileyim, birden böyle sirt cevirince baskasi aklinimi aldi diye düsünmemek elde degildi..

• Boşver. Erkekler böyledir.. Yola getirme..

0|0
    0|0
  • yapacan şey belli böle oyunlarla olmaz bu iş cevap vermedimi de ona yüz yüze mümkünse değilse telden konuş mesaj yok ne düşündünü söle belli zaten seviyosun onu bırakmak istemiyosun anlat derdini ne varsa sonra zaten dönicekse o döner

0|0
    0|0
    • ya birde ben bundan önce cok deli dolu bir bayandim. diskomda eksik olmazdi türkü barimda.haliyle alkolümde. hizli bir sekilde hayatimi yasiyordum. numaramin kac erkekte bulundugunun haddi hesabi yoktu. bu adam hayatima girdince ben duruldum. beni bastan yaratti. sayesinde yaptiklarima o hayatima okadar pismanimki. dogruyu yanlisi düzgün bir hayat sürdürmeyi hepsini onda ögrendim. bunu hicbir erkek basaramazdi ama bu beni yola getirdi. onun icin benim icin cok önemli.

• özelden anlatsam olurmu yaa :böle yazamıyorum herkez görüyo ya

• tamam bekliorum

• öncelıkle sen yola gelmeslısn

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...