G.saray - real madrid maçında hangi tarafı tutacaksınız

ben beşiktaşlıyım ama bu maçta gsyi tutarım çünkü avrupa arenası türkiyeyi temsil ediyor orda gs elin yabancı real madridini niye tutalım biz aramızda rakibiz ama avrupa takımlarına karşı tek yürek olmalıyız bence siz ne düşünüyorsunuz

0|0
10|20

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

• Türk takımı olarak gs yi ama açıkçası çok fazla ümidm yok

1|0
    0|0
  • Galatasaray'ım alcak bu aksam o macı..

Real'i destekleyenler size de hak veriyorum eziklik psikolojisi.. !

2|0
    0|1
  • Galatasarylı olarak Galatasarayın kazanmasını isterim. Fenerbahçeli olsaydımda Galatasay'ın kazanmasını isterdim .

0|0
    0|0
  • fenerbahçeliyim real madridi tutacağım

0|0
    3|0
  • Hem Galatasaraylı hemde Real Madridliyim.

Ama bu maçta Galatasaray tabi ki

0|0
    0|0
  • bu maç beni ilgilendirmiyor

0|0
    0|0
  • Soru mu bu :)

0|0
    0|0
  • Türküm ben elin realini desteklemem.

0|0
    0|0
  • Fenerbahçeliyim ama galasatarayı tutucağım bu gece

2|2
    0|1

Erkekler Ne Diyor 20

• Senin gibi düşünen insanlara her zaman saygı duyarım fakat Real Madird atkısı takıpta gezen arkadaşlar gelipte bize Türklükten falan bahsetmesin

2|0
    0|0
  • Fenerbahçeliyim ama Konu ülke takımı olunca duygularımız değişiyor haliyle inanıyoruz çocuklar alın bu maçı link

2|1
    0|1
  • ben beşiktaşlıyım gs yi tutuyorum fakat şöyle bir gerçek var gs yenemicek hacı :)

0|0
    0|0
  • Galatasaray <3

0|0
    0|0
  • Benim taraf tutup tutmamam sanki sahada ki oyuncuları etkileyecek anasını satım .

0|0
    0|0
  • fenerli olarak gsnin kazanmasını isterim ama kazandıktan sonra fenere sallamazlarsa sevinirim :D bazı aklı kıtlar fener gitsin 2.ligde oynasın gibi gereksiz espriler yapıyorlar onlara rağmen gs yi destekliyorum bu akşam.

0|0
    0|0
  • Galatasaray'ı Galatasaray'lılar desteklesin yeter bize başka takımlara ihtiyacımız yok.Onlar Real bayrakları elinde hazır tutsunlar her zaman ki gibi.

0|0
    0|0
  • Önemli olan R.Madrid değil önemli olan g.sarayın yenilmesi yenilmeleri herzaman mutluluk vermiştir umarım akşamda yenilirler

0|0
    2|2
  • galatasaray tabiki

0|0
    0|0
  • Gönlüm real madrid'i destekliyor. Hele ki 7-8 tane attılar mı işte o zaman değmeyin keyfime. o_O

0|1
    2|3
  • Karşılıklı gol olsun da gerisi beni ilgilendirmiyor umurumda değil.

0|0
    0|0
  • madrid çıkarken komidinin üstüne koyar 100 doları merak etmeyin

0|0
    0|0
  • Fb li olarak Gs yın kazanmasını isterim .

0|1
    0|0
  • sadece C.ronaldo dıyorum gerısını sız analayın :D

0|0
    0|0
  • real madrid.

0|0
    0|2
  • tüm kalbimiz madridle.

0|0
    1|0
  • her zaman her yerde fenerbahçe

0|0
    0|1
  • elbetteki babası Türk olanlar Galatasarayı,babası ispanyol olanlarda real madridi tutacaktır

1|0
    1|0
  • Galatasaray Türkiyedir diyen gs lilere inat Beşiktaş Türkiyedir. Real madridi destekleyeceğim.

0|0
    2|1
  • Kimse kusura bakmasın...Süper Lig' de Şampiyon olmak için her türlü ahlaksızlığı yapan takımları Avrupa'da maç oynuyor diye desteklemedim desteklemem de...İyi oynayan kazansın...

0|1
    3|3
    • Konu Fener degil Gizi!

• Galatasarayın gönderdiği teşvik primlerini, Olmayan penaltılarını, ofsaytan attığı golleri unutmadık...Orasaha da olan faule verilen penaltıyla maç kazansa vicdanı sızlamayacak bir çok Galatasaray Taraftarı tanıyorum ben...

• Dünkü maçı izle Fenerin nasıl galip geldiğini gör

Yükleniyor...