Arkadaşın sana böyle bir teklifte bulunsa?

Üniversiteden bir arkadaşınız sizi arasa bu sene eve çıkacağını fakat teslimatın 2 hafta sonra yapılacağını söylese. Yani 2 hafta beni misafir edebilir misin dese cevabınız ne olurdu ?

0|0
6|7

En İyi Erkek Görüşü

• arkadaşın kim olduğuna bağlı

0|0
    0|0
    • Aly sınıflardan bir tanıdığın aynı memleketli falan

• ehueheu hadi ya pot kırdım yani:) sorun olmaz ya yakın arkadaşınsa

• Onun son senesi sanrm o yüzden pek bir yakınlığımız yok ama tanıştığımızda birbirimizi sevmiştik. Gittiğim yerde pek fazla başka bir yerde kalma şansım yok. Olmadı işte sigarasını alırım alışverişini yaparım diye düşündüm. 2 hafta yüzsüzlük yapıcam sanırım

Erkekler Ne Diyor 6

• "Buyur gel." derim.

0|0
    0|0
  • Evet derdim

0|0
    0|0
  • 2 haftalık ücretini alırım

0|0
    0|0
    • Ücret değilde işte çocuk söylese sigara içiyorsan alırım ya da alışveriş falan yapılacaksa diye düşünceli birisi yani

• bi aralar daha 1 gün tanıdığım arkadaşım 4 kişiyle birlikte üstü kanlı bir şekilde geldiler ve kalabilirmiyiz yiye sordular sorgu sualsiz aldım eve yani doğru olmasada reddedemiyorum kim olursa olsun

0|0
    0|0
    • Çok doğrusunu yapmışsın insanlara yardım etmek güzel

• ya adam öldürmüşlerse..?

• evet ilk gördüğümde aklıma gelmedi değil ama hayırdır ne oldu deyince anlattı kız meselesi korumak için yani yaralamış birisini haklıydıda sonra yaraladığı kişide özür diledi zaten

ya direk gönderseydim haklı birine haksızlık yapmış olucaktım buda var bilmeden yargılayamam

• kalabilir sonuçta arkadaşım birde kızmı erkekmi

0|0
    0|0
  • Gelsin kalsin 3+1 de tek yasiyordum universite zamaninda.

Cok ses etmesinler, basim kaldirmiyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• samimiyetine ve nasıl biri olduğuna bağlı. çok samimi olduğum, tanıdığım biriyse kabul etmem. mutlaka ciddi sorunlar çıkar, arkadaşlık da bozulur, sonra bir de bu sürenin uzaması riski var daima.

0|0
    0|0
  • Arkadaşım sen hesabının birinden soru sorup diğerinden yorum mu yapıyorsun ? 2. kez karşılaşıyorum bununla.

0|0
    0|0
  • tek arkadası benmıyım gitsın baskasının yanında kalsın

0|0
    0|0
    • Annesinin bir tek sana güvenebileceğini söylese

• ayıp olur tabii

• Kız sigara falan içiyor işte onu alırım alışverişini falan yaparım diye düşündüm ama bilmiyorum işte başka bir seçeneğimde yok

• arkadaşlık derecemize bağlı olurdu..

0|0
    0|0
    • Çok samimi değilsiniz sen son sınıfsın o 2. sınıf. Ama anneniz falan tanışıyor

• Ben birinden rica ettimde böyle bir durumu. 2 hafta sonra tekrar türkiyeye dönücem zaten. kız kabul etti ama ayıp olur mu diye de düşündüm. Olmadı sigarasını alırım alışverişini yaparım

• yani sigarası değilde mutfağa katkıda bulunursan şık durur..

• iyi anlaşıyorsam kabul ederim hem değişklik olur banada. tabi bayansan

0|0
    0|0
  • O anki ruh halime bağlı

0|0
    0|0
Yükleniyor...