Bugünki Galatasaray-Real Madrid Maçı Ne Olur ?

Evet arkadaşlar bildiğiniz üzere bugün saat 21:45 de TÜRK TELEKOM ARENA DA GALATASARAY-REAL MADRİD MAÇI VAR ŞAMPİYONLAR LİGİ ÖN ELEME GRUP MAÇLARI SİZCE BİZİM TAKIMIMIZI NE YAPAR ? YENER MİYİZ ? HERKESİN CEVAPLARINI BEKLİYORUM ... LÜTFEN ANTİN QUNTİN CEVAPLAR VERMEYİN...

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

• Galatasarayın galip gelmesini istemeyi istiyorum ama isteyemiyorum. Umarım gs 5-6 tane yiyeceğini umuyorum.

0|0
    0|0
    • sigma olomouc 7 *- fenerbahçe 1 bunu biliyosun demi ? ya da liverpool 8 bjk 0 bunu da biliyosun demi ?

• Hangi takımlı olduğumu bilmediğin için işini sağlama almışsın. 6s'den de buna benzer örnekler göstereydin iyiydi

Kızlar Ne Diyor 5

• Yeniceğimizi umuyorum. Daha önce de bunu söylediler ama Reale gayet güzel geçirdik.

0|0
    0|0
  • Hadi 2 yiyebiliriz derdim de 6 ne kardeşim...

0|0
    0|0
  • Skor vermeyi sevmem..İsimiz cok zor ama ben takimima inanyorum. 2-1 alcaz...

0|0
    0|0
  • Ne olur ne olmaz kalın giyi kalın çift pantolon giyde git maça sırtınada havlu koy

0|0
    0|0
  • Fenerbahçeliyim ama galatasarayı destekliyorum inşallah yener

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 9

• İnanıyoruz Madridi 3 kez devirdik gene devirebiliriz

1|0
    0|0
  • Bugün Günlerden Galatasaray ne olursa olsun daha önce yendiğimiz gibi yine yine yine yeneriz

0|1
    0|0
  • 3-1 alır Madrid

0|0
    1|1
  • Ben yenilir diye tahmin ediyorum ama bellidi olmaz maç sonuçta ve ilk maçlar

Sabri reyize şans verecekse fatih terim kale arkasında çoluk çocuk tutmasınlar bu hayati önem taşıyor.

0|0
    0|0
  • 2-2 biter maç

0|0
    0|0
  • Gs 3 in 1 olur ... :/

1|0
    0|0
  • Ins.GS alir ama zor

1|0
    0|0
  • Kesin puan alırız diyorum inşallah 3 puan olur. Skor tahminim 3-2