Yorumlarınızı bekliyorum...İlk sevgili...

Eski sevgilimle 2 gün önce ayrıldık.1 yıla yakın bir geçmişimiz vardı sürekli ayrılıklarla dolu.Bir kere bitince bitiyormuş her defasında öğrenip yine aynı hataları yapıyorum,barışıyorum.Kendisi benim ilk sevgilimdi ve ilk zamanlar birbirimizi çok seviyorduk kopunca her şey koptu.Onunla her şeyi yaşadık ve evlilik konusunda da çok rahat bir konumdaydık ama olmadı.Benim sorum ben sanki ondan başkasıyla olamayacakmışım,başkasını sevemeyecekmişim gibi geliyor.Beraber olamıyoruz ben çok üzülüyorum ama hayatıma sanki kimseyi sokamayacakmışım gibi :( Siz ilk sevgilinizi nasıl atlattınız ? Çok sevmiş olduğunuz birinin üstüne ilerde başka birini de gerçekten çok sevebildiniz mi ?

0|1
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Neden öyle geldiğini gayet iyi biliyorsun

Kendini ne olacağını bile bile ona bıraktığın için, istediği zaman kapıdan içeri girip çıkmasına izin verdiğin için böyle oluyor...

Maalesef gerçek bir sevgi kalmamış, masumlugu ölmüş aranızda ki bağ da bitmiş..

Bunu bitirmenin tek yolu ona artık kapıyı kapatmaktan ve o kapıyı başkalarına aralık bırakmaktan geçer

Ne kadar duygularına teslim edersen kendini o kadar duygularını kullanıp o kapıyı açar ve senin aklını başından alır.

Duygularına teslim olma, direnç göster, önce kendine, kendine söz geçirebildiğin müddetçe ona karşı koyabilirsin

O HER ZAMAN ÇIKACAK KARŞINA, Bİ GİDECEK Bİ GELECEK, İHTİYAÇ DUYACAK YİNE GELECEK FAKAT SENİ UMURSAMAYACAK ÇÜNKÜ KENDİNİ DÜŞÜNÜYOR EN BAŞTA...

Sende artık onun yaptıgı gibi kendini düşünmeli ve bu defteri yakmalısın.

Ben ayrılık sonrası bir daha mesafemi bozmadım

Taviz vermedim kendimden

Duygularıma kapılıp ne öfkeyle bağırdım çagırdım ne de duygusal cümleler kurdum

Sabrettim

Başka şeylerle meşgul oldum

Kısa bir dönem ruh gibiydim, sadece gün geçiyordu öylesine

Fakat şimdi iyiyim

Tek eksik başka birisini gerçekten sevip sevemeyeceğim

Ve ben inanıyorum ki gerçekten birisini sevebileceğim

Sadece bu dönemi atlatmaya çalış.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Herkese öyle gelir. Aman yalnız kalıcam, vay efendim başkasına mutlu olamam diye diye, gidip nerede ego manyağı, yavşak, şerefsiz var onları seviyoruz. Aynı hataları yapıp duruyoruz defalarca. Oysa başkasına şans vermeyi de kafamıza bir yerlere not etmemiz lazım. Olur, olacaktır başkalarıyla da.

0|0
    0|0
  • Ilerde atlatiriz sanirim bende de ayni ayrilik ilkimdi o benim ama gitti iste geriye 2 yilin anilari kaldi. Baskasiyla yapamayacagim gibi geliyor hep aradigim oydu essiz olan o'ydu..veşu ano baskasiyla ayriligin 3.gununde

0|0
    0|0
  • bır surec bu atlatırsın eger unutmak ıstıyorsan ama benım yazından anladım sen bırkere daha denersin gıbı gelıyo

0|0
    0|0
    • Her seferinde bin pişman oluyorum ama yine dönüyorum da artık tutayım kendimi dönmeyeyim diyorum . Bana hep şans ver eski günlerimize dönelim diyor ama köprünün altından çok sular akmış maalesef.Bu sefer dönmemem için kendime telkin vermem gerekiyor.

• Peki teşekkür ederim yorumların için

• mesaj beklıyorum haberın olsun

• biten bitmiştir..bunu ne zaman kabul edersen o zaman önunu görürsün..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• hep oyle olur zaten baskasını sevemem kımse benı sevmeyecek kımse olmayacak dıye dusnulur.. ama ole değil kendıne zaman ver kımseyı sokma hayatına bıraz durulunca hıslerın baskasıyla bı adım atarsın.. zmanla unutulurr...

0|0
    0|0
    • Sokmayı düşünmüyorum kafam rahat oluyor kimse yokken.Ama ona özlemden dolayı geri dönüyorum ve sonu yok biliyorum.Aslında başkasını sevebilirim biliyorum ama bunun örneklerini okumak bana güç veriyor

• aynı durumu yaşadım üstünden 7 yıl geçti ondan snra bir kişiyi daha çok sevdim ama onun gibi olmadı o şuan evli ama yinede aklıma geliyo zamanla unuturz herlde ama başkası seviliyo kendini zorlama illa sevcem diye bu belli olmaz 1 ayada seversin 5 yılada mutlaka başkası olur

0|0
    0|0
Yükleniyor...