Yıkıntıların arasından çıkıp savaşma arzunuzun derinden ateşlendiği anlar oldu mu?

link

Sırtınızda değer verdiğiniz, sevdiğiniz ve saygı duyduklarınızın sapladığı hançerlerden kanlar sızarken, akan her damla kanla tüm bedeninizin daha da soğuduğunu hissettiniz mi?

Benliğinizin önüne çıkan her yalanlar zinciri sizi daha da yorar oldu mu?

En ümitsiz anlarınızda kılıcınızı çekip içinizde bir yerlerde, taa en derinlerde, dipsiz bir karanlığın içinden yükselen ateşle hiç savaşma ve kan dökme arzunuz oldu mu?

Dişlerinizinde ve damaklarınızda kanın o metalik tadını tutkuyla hiç istediniz mi?

Sahi canınız acıdıkça, yandıkça onların da canını yakmak istediniz mi?

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• kin ve nefret duygularına sahip değilim.dolayısıyla bir hırs ve ihtirasa da bürünmüyorum.gücümü başkalarının mahvından almıyorum.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• hayır..aksine acıdıkça canım nefretim arttı kendime..ben her adım da daha çok zorlanırken yanımda olmayanları unuttum aslında..kendimi hatırlamam gerekiyordu o anda..nerde unutmuştum beni..

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• oldu ve sık sık oluyor bazan keleşi alıp dişlerimi sıkıp bazı insanları tarayasım geliyor. gerçekten düşünüyorum . bir kere yapacaktım. babam evlatlıktan reddederim diyince yapamadım

0|1
    0|0
Yükleniyor...