Ne yapmam lazım sizce?

eşimle evlendiğimiz ilk günden beri ablası beni sevmemişti zaten. düğünümü en guzel gunumu bana zehir etti.

en güzel gunumde onun yuzunden ağladım kuaforde..

fazla detaya gırmek ıstemıyorum ama ağlamamdan ne kadar caresız sessiz bırı oldugumu tahmın edebılırsınız.. cırkef bırı olsam bende ona yapardım ama ben hep ağladım.. evlendık 1 ay geçti yıne ablası yuzunden sorunlar..

bir gun evlenelı 9 ay felan olmustu. ablası kapının onunde beklerken benım ıcın bu kızı bıdaha eve almıycam dedi.

benı gormemişti ben merdıven boşlugunda esımı beklıyordum

o oyle deyınce dırek kendımı gosterdımkı benı gorsun dıye..

ben duydugumu belli ettım kendımı gosterdım.

bu olaydan sonra ablası ben 3 aylık hamıleyken ablası esımın babasına babamı aratıp gelın kızınızı alın demiş. ben hamıleyım dusunun.

eşim nemi yaptı?

ne babasına ne ablasına

1 dakıka bile suratını asmadı bılıyormusunuz?

yıne gıttı yanlarına onları optu kokladı.

benım babam hastaneye düştü derdinden.

o kıymetlı ablasına 1 gun laf soylemeyı bırakın suratını bile asmadı..

o kadar yalnızımkıı o kadar mutsuzumkı bulundugum sehırde aılemden 1 kısı bıle yok. esımın tum sulalesı burda ve annesınden tut babasından kardesıne ablasına nenesı dayısı dayısının hanımı bıle bana laf sokuyorken.esım 1 kere benı savunmaz ve benım ıcın uzulmez ve 6 yıl flort edıp evlendık dıyorum. bazen dıyorum keske ailemın maddı durumu ıyı olsa veya benı kabul etsede boşansam bunları goz yası ıcınde yazıyorum.cok mutsuzum.

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Rabbim yardımcın olsun...

Hangi yöne geçsen çıkmaz gibi... Hele ki değişen bir adam olunca bambaşka sıkıyor insanı...

Ailenden yana da sıkıntıların var gibi, bu da açık ve net görünen birşey...

Sabretmekten, dua etmekten, dik durmaktan başka yol yok şu an için ve zamana bırakmaktan başka...

Sana tek diyeceğim gelecekten yana umudunu kesme, sadece dik dur ve kendini ezdirme... Gün gelir neler neler olur... Dua et, Allaha sığın, sabırlı ol, çözüm üretmeye çalış, bugün için değil yarın için ne yapabilirsin bunların üzerine düşün...

Gün doğmadan neler doğar, Allah onları da ıslah etsin, senin mutsuzlugun gibi mutsuzluklarla sınasın...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• sessiz oturana kadar eşinle detaylıca konuşsan bunları? varlığını kabullendirmelisin tatlım, boyun eğersen yarın öbürgün daha kötü şeyler olur. eşinle herşeyi konuş sonra yeni kararlar almaya bak emi güzelim mutsuz bir hayat sürülmez sevgiyle kal

0|0
    0|0
  • sen malını 6 yılda tanımıcak kadar kusura bakma ama aptalmıydın bence kadın olsaydın elınde tutsaydın dıyorum bu arada ev hanımı olabılırmısın

0|0
    0|0
  • Sabır Sabır Sabır Diyorum Ve Eşinin Bir Gün Anlıyıcağını Düşünüyorum Erken Hamile Kalmışın Boşan Gitsin Derdim Ama Diyemiyorum Oturup Eşinle Konuş Anlayış Göstericeğine İnanıyorum Beklemekten Başka Çaren Yok :(

0|0
    0|0
  • Sen ne yaptın bu kadına elvet bir yanlışın vardır hee bu arada kimse el kızı için ailesiyle kötü olmaz bak herkes gider onlar kalır ne diyorsun gitsem keşke anladınmı adam en iyisini yapıyor şuan gidecek biri için aileni göze almaya deymez

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• ya şunlara karşı beni savun ya da ben gidiyorum de

0|0
    0|0
  • senin yerinde olsam laf söylettirmem eşine gerekenleri anlatırım çocugunuzda var böyle sorunlar yüzünden yuvanızı yıkmayın ama ablasınada lafı sok gerekirse onlara karşı çirkef ol

0|0
    0|0
  • canım benim bende evlendim bir ay evli kaldım ayrıldım birebir örtüşmesede durumlarımız benzer benim görücü üsülü oldu ve eşimin ablaları bni istemediğini düğün gahfası belli ettiler bende 3 tane vardı bide kardeşlerini paylaşamadılar benim yanımda görmeleri onları cıldrtttı ve düğünümde bnde senin gibi ağladım ve imza atmıycam diye aileme yalvardım ama attım evlendim bir ay sürdü tabi istemedikleri her hallerinden belliydi telefonda ne dedilerse artık hergun tartışma ve sonunda aileye kesin dönüş bak sende de hata var madem sorunlu bir evliliğin var neden çocuk yaptınız hemen evlilik rayına oturmadan ne mezunusun ordan başlayalım çözüme

0|0
    0|0
Yükleniyor...