Sünnet olurken canınız acıdı mı?

Sorum erkeklere lütfen cevap

sünet olurken canınız acıdımı ne hisetiniz :D ağladınızmı nasıl bir gündü ogün anlatın bakalım :)

0|0
4|40

En İyi Erkek Görüşü

• dedim iyi kes şekilli olsun -_-

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 39

• Bayanlarda oluyor sünnet sende olu ver anlarsın kardeş Hatta bugün sordum bek link buradan okuya bilirsin

0|0
    0|0
  • Acımak ne kelime? Etinden et kopartıyorlar... Ben 2 defa sünnet oldum.. İlkinde sünnetçi az almış yani tam alamamış.. En son pansumanı çıkartırken fark ettiler.. Tam kurtuldum derken bir daha oldum... Ama 2 defa düğünüm oldu... Haliyle 2 defa hediye vs. :)

1|0
    0|0
  • Ah ah hemde ne acımak kaçmaya yeltendim 7 8 tane kirvesi olurmu bir insanın evet benim vardı baltayla kesicez diye korkuttular camdan atlamaya yeltendim sonunda yakaladılar ozamanlar böyle hastanede falan değildi sünnetçi gelir keser bitanede forma hediye ederdi çok ağlamıştım be 9 gün yatmıştım kötü bir anı benim için sünnet, o lanet kel sünnetçiyi her gördüğümde söverim.

1|0
    0|0
  • 2 defa sünnet oldum. Fazladan bir parça kalmış, taa kaç gün sonra sargıları çıkarırken fark ettiler. O fazladan kalan parçayı da aldılar. 3-4 gün bi' de onu çektim.

1|0
    0|0
  • Gözünü açıp kapatıncaya kadar biticek korkma oğlm dediler , sürekli gözlerimi açıp kapattım bitmiyordu bir türlü :(((

1|0
    0|0
  • 5-6 tane uyuşturcu iğne vurdu sonra keserken acımadı:D eve gittiğimde başlamıştı acımaya:D

0|0
    0|0
  • Ben eski usulde sünnet olmuştum yaklaşık 25 sene öncesi.İğne yaptıkları için çok acı duymamıştım ama kesilmesi şimdiki kadar basit ve çabuk değildi.Zaten o kadar makası görünce acımasada korku oluyor.Birde evde herkesin ortasında kesilmesi ayrı bir rezillik.Acıdan çok utanma...

0|0
    0|0
  • delimisin ya ben çekilen kasetlerine bile bakamıyorum hala utancımdan :D arabadan iner inmez ağlamaya başlamıştım zorla tutup yatırdılar beni 4 kişi zırlaya zırlaya tuvaletim geldi diye bağırdım korkumdan sonra tuvalete kitlemiştim kendimi iyi bir rüşvet sonrası çıktım ama gel onu sen bana sor o iğneleri yiyip dikime başladılar ya milletin ortasında amaaaan ne çileliymişiz beee :D :D

0|0
    0|0
  • Acıdı tabisi, 1 haftada sancısını çektim, ilk gün evde çığlık çığlığa kaldıgımı hatırlıyorum :)

cut.

0|0
    0|0
  • Hatırlamıyorum ^^

0|0
    0|0
  • 3 tanemi 5 tanemi iğne vuruyolar bir halt anlamıyosn

0|0
    0|0
  • 5 yaşımdaydım tam olarak hatırlamıyorum ama anlatılanlara göre kaçmışım saklanmışım :D

0|0
    0|0
  • 6 aylıkken oldum hatırlamıyorum muhtemelen ağlamısımdır.=)

0|0
    0|0
  • sorum erkeklere demeseydin kadınlar anlatıyordu şuan sünnet anılarını, düşünemiyorum:)

0|0
    0|0
  • uyuşturucu iğne vurdular 6 tane küçük küçük geberiodum orda heralde

0|0
    0|0
  • İlk başta penise bir iğne vurmuştu sunnetci o acitti biraz sonra uyustu iyice kesilirken hiç bişey hissetmedim acı falan ama o zaman 8 yasindaydim küçücük bişeydi benimki :D

0|0
    0|0
  • Sünnetten önce iğne olurken çok fena ağrıdı sünnet de çok acılıydı sünnetten sonra pansumandı falan bunlar da işkence gibiydi yürüyüşüm bile değişmişti sancılı bir süreçti benim adıma keşke daha küçükken aklım ermezken yaptırsalarmış şu sünneti :)

0|0
    0|0
  • Sen Küpe Takmak İçin Kulağını Deldiriyosun Ya Orda Hissettiğin Acının Aynısını Hissediyorsun Ama İğne Konusuna Gelince Orası Berbat İşte :)

0|0
    0|0
  • hastanede oldum ben. hemşire çok tatlıydı iğnede biraz acıdı tabi ama onun dışında rahattım. 2. 3. kez ol deseler yok demezdim heralde ^^

0|0
    0|0
  • masaya yatırdılar agzıma bir topitop :D yalnız o an değil de sonrası kötü oluyor :/ dışarı çıkamadım bir ay çocuktum :( ilk çıktığım gün dışarı , yeri öptüm yeminle :D

0|0
    0|0
  • Çok korkunçtu...Aman tanrım, aman tanrım...Hayır,hayır,hayııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııır...

0|0
    0|0
  • 6 kişi seni tutunca ne hissedersen öyle bir histi işte -.-

0|0
    0|0
  • sorunun erkeklere oldugu gayet acık zaten ama bn askerde olcam sunnetı ) baltayla kescekler

0|0
    0|0
  • 2 kerede anca kesebildiler kanka 2 kez oldum

0|0
    0|0
  • bir buçuk yaşımda oldum anısı da var :D ulu orta anlatırlar ya utanıyo insan

0|0
    0|0
  • tam hatırlamıyorum hatırladığım tek şey çok ağladığımdı :)))

0|0
    0|0
  • birnin pipisini kesmeyi mi düşünüyosun? :)

0|0
    0|0
    • yo :D

• yodurerken sen olmadınmı :d

• link atıyım mı? :) şaka şaka küçüktüm hayat güle oynaya oldum öyle uyuşturucular falanda yoktur hey yavrum hey :)

• sıkıntılı bir gündü..sdfsd

ağlamışımdır kesin sfsd

0|0
    0|0
  • ben sünnetten kaçmıştım :D 2km ötede uyurken bulmuşlar

0|0
    0|0
  • bayanlarında sünnet olması lazım sanırım..

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    9

Kızlar Ne Diyor 4

• kardeşimin canımı katlıylı bilemiyorum ama pansumanında çok aglıyordu yaaa bana cektirdiği tüm eziyetleri sünnetçi amca ödetti ona diye keyifleniyordum bende:D:D

0|0
    0|0
  • erkek pipisi için kızları sattın olmadı bak

0|0
    0|0
  • cevapları okumaya geldim :):)

0|0
    0|0
    • hg :)

• D::D:

• :):)

• memenin tekini kes aynı hissi verir anlarsın