Herkes okulda en çok güldüğüü bir anısını anlatsın? :)

Hiç unutamadığınız anıları paylaşın hep birlikte gülelim :)

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• biyoloji dersinde kan gruplarını hoca 0 herkese verir lakin sadece kendisinden kan alabilir buna da genel verici diyoruz dedi.sonra ab kan grubunu söyledi o da genel alıcıdır dedi.tam o sırada kızın biri ben herkese veriyorum o zaman dedi orda sınıf koptu zaten.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Anlatmam.

1|0
    0|0
  • lisedeydik derste bir kereden müdür ve yardımcıları daldı sınıfa arama var dediler sigara telefon vs için müdür cüzdanımı açtı kız arkadaşımın resmi vavr dı . bu kim lan dedi . önde oturan inek çocuğu göstererek . remzinin teyzesi kızı dedim . :D günlerce gülmüştüm :))

1|0
    0|0
  • Bizim lise hakikatten çok berbat bir liseydi , tuvaletlerde genelde sigara içerlerdi. Birgün arkadaşım gel ben sigara içicem sen hoca geliyor mu diye kolaçan et falan ben içmezdim. Tuvalet bildiğin dumandan sis önümü göremiyorum öğrenciler tıklım tıklım . En sert hocalardan biri bir geldi erkekler WC sine hoca başladı

- Ne lan bu böyle dingo ahırına çevirmişsiniz leş herifler geçin sıraya arama var

Herkes kapılı tuvaletlere girdi sigaraları çakmakları saklamak için bizim öküz arkadaşta kapısı hep kitli olan WC ye atlamış kapının üstünden :D

Sigara çakmak bulunan herkes patır kütür tekme tokat yiyip çıkıyordu.

Bizim arkadaş en son kaldı kitli olan kapıda hoca çık diyo bu çıkmıo :D:D:D

-Hocam vallahi yok sigara içmiyorum kapı kitlenmiş :(

-Lan şerefsiz sen nasıl girdin oraya

-Hocam nolur dövmeyinnnn :((( Kapı kitlenmiş bilmiyorum:(

-Lan oğlum çıksana ordan

-Vurma aaaahhh...

Bu heralde atlamış yine üstten hocanın zorlamasıyla

Ben dışarı çıktım gizlice gülmekten :D

Öyle bir dövdü ki onu ama varya hiç unutmam :D Dışarıdan duyuldu sesler

0|0
    0|0
  • scientist e sikentist demiştim bütün sınıf kopmuştu.hoca bile gülmüştü ki katı biriydi

1|0
    0|0
  • yanlışlıkla bayanlar tuvaletine girdim. ama girmem le kaçmam bir oldu :)))))))) :D

1|0
    0|0
  • hava soguktu ıstıklal marsını sınıfta okuyoduk lısede gaz bombası atıldı marstan sonra herkes kactı sınıftan ders ıptal oldu... bıde hoca sınıfa gelcktı kapının sapını bozdular hoca acamıyodu :D

0|0
    0|0
  • emir kipi cıkks ben bunu sevmedim.

0|0
    0|0
    • Yok estağfurullah :D yanlış anladınız

• ben teşekkür ederim iyi geceler iyi eğlenceler

• Sizede iyi geceler

• kızlarla uzun eşek oynadık ee bizde tabi hiç zıplayamadık çarptık çarptık durduk

0|0
    0|0
    • :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

• pozisyon çok tuttu sanırım ondan devam ettik :)

• Arkadaş ı 3,4 arkadaşla beraber çöpk kutusunun içine atıp kapağını da kapatmıştık ;-)))

0|0
    0|0
  • anaokulda altıma sıçmıştım

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• .d.d bikere 8. sinifta hoca benimle birlikte dersten atti mudur yardimcisina goturdu , o da bni severdi noldu falan dedi hocayi sewmiyoruz dedk konustk biraz m.yardmcisi bize cay getirtti .d.d sonra derse gulerek girdk hoca bozuldu tabi ama biz hala gulmeye devam .d

0|0
    0|0
  • İlkokulda ilk defa birine küfretcektim.koydum aklıma.küfretcem arkadaş! Saç telime kadar nazik olmaktan bıktım.ama nerden bilebilirdim ki cocuğun annesinin vefat ettiğini.

1|0
    0|0
Yükleniyor...