Peri masalları.. Her zorluğu kaldırabilir mi?

Birisi var hayatınızda..Saçınızın tek teline bile kıyamayan, her zaman koştuğunuzda yanınızda olan, her türlü alttan alan, cinselliği siz istemediğiniz müddetçe sizi zorlamayan siz istediğinizde yaşatan, siz olmuyor diye yakınsanız da size hep sahip çıkan, ailenizin olumsuz bakmasını bilse dahi elinizi sıkı sıkı tutan, sizi üzdüğü zaman sizden çok üzülen, sizi hiç bıkmadan dinleyip sonuna kadar destek olan asla başından savmayan, saçınızı tararken kopan saçlarınızı görüp içi acıyıp kendi tarayan.. Siz de bu insanı çok seviyorsunuz ancak ilerde ailelerin anlaşamaması söz konusu ve maddi sıkıntıda çekebilirsiniz... Naparsınız?

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Hayatım boyunca tek bir şeye inandım o da benim masalım. Bütün konuştuğum kadınlara anlattım hayatım bir masal bu masalda sen varsın ya da yoksun onu bu masal belirliyor diye. Mutsuzda olsam mutluda olsam arkasına sığındığım bir masal var ve bu masal uğruna herşeyi göze alırım

Dediği gibi Life is a Fairytale

link

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Oda seviyor ve bende seviyorsam ve ikimizde artık uygun gördüysek bir yuva kurmaya kaçarız. lakin kaçarken maddi durum vs yaşarsam ilk zamanlarda zorluk çekmemiz biraz normal asgari ücretle bile gene bakmaya çalışırım zaten seviyorsa her zorluğun üstesinden gelir arkandan gelir. Tabiki ailelerin anlaşamaması ne olursa olsun uzlaşamaması konusunda veya daha kötü bişiler geldiğinde yapılacak şeylerden birisi bu bana göre. :)

0|0
    0|0
  • filiz sen misin :))

0|0
    0|0
    • mahmut ben

• şaka bir tarafa şu an aynını yaşıyorum, Allah kolaylık versin olmayacağını bile bile çok sevmek. ateş böceği öleceğini bile bile ateşe atlarmış, ateşi sevdiğinden.. galiba öyle bişe

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...