Kızlar kanka dediğiniz yakın bir erkek arkadaşınızın hiç şansı yok değil mi?

Bu erkek sizi çok seviyor aslında sonradanda aşık olmamış en başından beri sizden hoşlanıyor ama yol yordam bilmiyor.Kızla yakınlaşayım samimi olayım derken içine etmiş yani kısacası samimiyetin dozunu kaçırmış ve kanka olmuşsunuz bu çocuk size duygularını söylese hiç şansı olmaz değil mi?

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

• Sansin olur ama kiz buna inanirsa mesela kanka olayim sonra cikar eglenirim izlenimi vermemelisin senin sevgine inanirsa olur ama pat diye soyleme once bir suphelenmesini sagla kiz acaba hoslaniyor mu desin suphelenmeye basladigini hissettigin bir gun soyle.

Ama birde su var erkekler kanka dediklerine baska gozlede bakar ama kizlar oyle degil kankaysan kanka kalirsin samimiyeti bozma kankaligi boz

0|0
    0|0
    • Çok haklısın biraz şüphelendi aslında.Aslında kızlar birazda bizi anlasanız neden kankadan sevgili olmaz diye düşünür ki bazı kızlar ya ben çok seviyorum ama yaklaşma yöntemim yanlış oldu şimdi ben kızla kanka olduk diye aşkımdan öleyim mi üstelik sürekli bana yakın olması aşkımıda depreştiriyor ona karş.Daha çok acı çekiyorum.

• üniversite hazırlık bitti bu sene.

• Kizla yalniz kalmaya calis bildigin konu olsa bile yardim iste bir yerlere gidin bir seyler icin bir seyler yiyin firsatlari yakala yoksa baskasi kapar kizi bak bu dediklerimi yapmaya calis ve kana olma samimi ol hatta tek arkadasi sen ol ama aranizda net bir ankalik olmasin kir o bagi

Kızlar Ne Diyor 4

• hmm aslında şöyleki kız kanka ayağı çekiyorsa şansın çok :) ama seni cidden arkadaş kanka olarak görüyorsa onu tamamen kaybedersin .. sana yakıştıramaz böyle birşeyi ben sana kardeşim demiştim falan der ve gider ..ama çok aşıksan bekleme açıl derim .. hayata 1 kere geliyoruz ne zaman öleceğimiz belli mi .. içinde tutma hiç birşeyi :)

0|0
    0|0
    • ama bı kızın gerçekten ne amaçla kanka dedığını asla anlayamayız onu ıyı takip etmen lazım .)

• üstükalsın çok doğru söylüyor :) bir kızın sana gerçekten kanka gözüyle bakıp bakmadığını anlamanın tek yolu var :) romantik bir an yaratıp o sırada elini tutup hafiften öpmeye yelten eğer geri çekikilip bir tokat patlatıyorsa seni kankası olarak görüyormuş ama artık değilsin demektir :):) ha tam tersi kibarca reddediyorsa o zaman seni düşünüyor demektir ;)

• Kanka kankadır şansı yok ...

0|0
    0|0
    • Niye böyle düşünürsünüz anlamadım ki aşkımdan öleyim mi şimdi ben ne yapayım of ya.

• kanka kankadır yaa karıştırmayın artık şunu

0|0
    0|0
    • Niye böyle düşünürsünüz anlamadım ki aşkımdan öleyim mi şimdi ben ne yapayım of ya.

• Bence şansın var, ama dikkat et kızda sana birseyler hissediyormu? Yoksa bu kadar yakınlaşmaz

0|0
    0|0
    • Bazen hissediyor gibime geliyor bazense beni hiç sevmiyor gibime çok karışık duygular içindeyim şu kızına şkından kafayı yiyecem ya

• Bence biraz daha yakınlaşın ve sonra söylersin birde korkuyorum şimdi sana deriz söyle açıl sonra baimişin kız gitti tamamen Allah korusun sen zaman hazırsan ve eminsen söyle kardesim Allah sabır versin :-)

Erkekler Ne Diyor 5

• Kanka nın ne olduğunu bilen aklı başında kişiler olsanız zaten kankama aşık oldum diye bir soru açmazsınız.

0|0
    0|0
    • Yav ben isteyerek kanka olmadım yolk yordam bilmediğim için böyle oldu kardeşim birinizde anlayın nolur beni ya çok seviyorum ama tecrübeli değilim bu konularda yakınlaşmak istedim ama dozu ayarlayamadım suç benim tamam ama çok seviyorum ya ne yapayı öleyim mi ben aşkımdan ayrıca içeriği okumadın sanırım ben kankama aşık olmadım,aşık olduğum kız kankam oldu.

• Bazen kanka diyor bazen ismimi kullanıyor bazen ..cığım diyor böyle yani. Değişiyor hitap tarzı.

• Çok geç olmadan açıl yapamıyorsan kağıda duygularını yaz ve ver ona bazı şeyler vardı sana söyleyemediğim yazmaya karar verdim okursun dşiye

• şansın var bence kardeş umutsuzluğa kapılma derim

0|0
    0|0
    • Kızlar kankalara çok soğuk bakıyor kardeşim maalesef üstteki kızların yorumlarındanda görüldüğü gibi.

• Çok sağol kardeşim ya dünyaya bir kere geliyoruz söyliyecem duygularımı aynı senin dediğin gibi ya ben bu kızı her gördüğümde her samimi hareketimizde acı çekiyorum en azından teklif ederim kabul etmezse bir kere acı çekerim oda çıkar hayatımdan ne yapayım.

• sonra vay diyeydim şöyle edeydim demezsin en azından ve birgün senden önce biri davranırda onu kaparsa daha çok acıyla başbaşa kalırsın sen dediğim gibi kelimeleri uzatarak gözünün içine bakarak ona duygularını söyle ...ve benim dediğim gibi kelimeleri baya bir dolandır ve yavaş yavaş anlatmaya çalış bence hayır demeyecektir ...çünkü ciddi olan ve samimi olan bir erkeğe her kız kolay kolay hayır diyemez

• Dostum kizlar bizden daha duskun nefsine bu noktada

Eger seni erkek olarak cekici buluyorsa yuzunu fizigini gulusunu dostlugunuzun ne evrede oldugu onemsiz :-)

0|0
    0|0
    • Abi inşallah öyledir ya inan ben çok seviyorum o kızı ama yol yordam bilmediğimizden böyle oldu yakınlaşalım dedik elimize yüzümüze bulaştırdık.

• kanka kardeş ayağına yatıp söylemek sanmam çoğunlukla durum böyle.

0|0
    0|0
    • Kanka ayağına yatmadım kardeşim ya cidden bir anda böyle oldu samimiyetin dozunu ayarlayamadım pek tecrübeli değilim bu konularda.

• Düşmanımın dostu sevgilimdir.asdfghjklşi

0|0
    0|0
Yükleniyor...