Fenerbahçe 3 - Kasımpaşa 2

Arkadaşlar Maç Hakkındaki Görüşleriniz Neler ? Bol Pozisyonlu bir maç oldu sizce ?

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• hakem çok tutarsızdı. babeli atmadı. emenike gole gidiyordu. kırmızı çıkmadı. tüm 9,15ler 8metreye kuruldu.

fenerbahçe dengesizdi. defans blogunda uyumsuzluk vardı. bence diziliş hatası da vardı. 4-2-1-3 yerine gerçek 4-3-3 veya 4-4-2 daha iyi olacaktır.

alper-meireles-holmen (emre-christian-topuz)

yada

4-4-2ye uygun topuz-meireles-emre-caner (holmen-topal-alper-kuyt)

da olabilir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• berabere biteceğini düşünmüştüm son dk gol feneri güldürdü

0|0
    0|0
  • Macı izledim Kasımpasa cidden cok iyi bir takım olmus yahu oyuncular fena... Cok cabul ataga ckiyolar cok süratliler..O degilde Oyuncunun ismini unuttum Egemen'i ne bicim paxata yolladi nan o...

Ne diyeyim son dk golu Fener aldi sans...

0|0
    1|0
  • Kasımpaşa yener diye düşünmüştüm...yine de çaba sarfetmiş demek Fener..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Hakemler sayesinde gelen bir galibiyet daha tabikide hakem hataları olacak ama bu maçta hakem hatası yok taraf tutma var

0|0
    1|2
  • hakem çok kotuydu maçı ızledım fenerın ısı zor hakemler yardım edıyor şampiyonluk yarışı olsun tek takım goturmesın dıye ama fener oyle destekle ıs yapacak gıbı deıl gs nınde ayarını verısek haftaya bu lıg ılk yarı bıter

0|0
    0|0
  • maçın en ilginç anı, canerin frikikten dönen topna webo vurdu yine direkten döndü, sonrasında emenikenin önüne düştü 6 pasın içinde bol boş kaleye dışarı atması oldu, orada kaçırmak atmaktan çok daha zordu :)

0|0
    0|0
    • webo vurmadı bruno alves vurdu direkten döndü :D:D:D:

• evet doğru pardon :) o kadar hızlı geliştiki pozisyon o aklımda kalmış, özetleri izlemedim

• kasımpaşa 2- fenerbahçe - 3 olacak öncelikle.. bir Galatasaraylı olarak öncelikle volkan demirel i beğenmedim caner çok formda kasımpaşa 2-1 den maçı verdi fazla söze gerek yok tebrikler

0|0
    0|0
  • Alamaz Fenerbahçe diyenler oldu ama giri gelişme ve sonuç olarak 3 kısımı tamamladık... Tebrik ederim her iki takımı.

0|0
    0|0
  • Emenikenin pozisyonunda kırmızı kart vardı ve paşa 10 kişi kalınca çok şey değişirdi..

Fener 90'da atmış olsa da maç Fenerin hakkıydı.

0|0
    0|0
  • zor bir deplasmandan 3 puan almak çok çok iyi hemde iki kere geriye düşmeye rağmen

0|0
    0|0
  • GENÇLERBİRL...Yanlış oldu pardon ;)

0|0
    0|0
  • 10 milyon avro ya alperi alan ve saçma sapan adam selçuk şahin i oynatan adam ne düşünyo acaba :))

0|0
    0|1
Yükleniyor...