Arkadaşlar hiç annenizi babanızı evlendirmek zorunda kaldınız mı neler hissettiniz

benim arkadaşımın annesi vefat etti babasıda evlendi tabi bekar biriyle ilk evliliği bayanın kına düğün oldu bana çok zor geldi bu durum arkadaşımada tabi siz bu durumla karşılaştınız mı

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• karşılaşmadım ama saygı duyardım bende aynı durmda olsam bende evlenirdim insanları yargılamamak gerekir ne varsa eşinde vardır eşinden başka kimse bakmaz sana ayrıca ihtiyactan da gerekli bence adam dogrusunu yapmış babamda aynı durumda olsa bende aynısın yapmasını isterim annem aynı durmda kalsa belki kıskanırım istemme karsı cıkarım ama bilmiyorum ya cok karısık bir durum şimdi böyle düşünüyoruz ama başımıza gelse biz neler yapardık asıl sorulması gereken soru bu

2|0
    0|0
    • tabiki ama zor geliyor babanın kolunda başka bir kadın ya da annenin kolunda başka bir erkek zor yani duygusal çöküntü birde bir tarafını kaybetmişsin onlar orada düğün yapıyor batıyor insana

• bende evlebilirdim bilmiyorum yalnızlık zor

• o yüzden anlayıslı davranmak lazım

Erkekler Ne Diyor 5

• Hem annem hem babam ayrıldıktan sonra başkalarıyla evlendiler.Ben birkaç ay sonra öğrenmiştim.

0|0
    0|0
  • bu durumla karşılaşmadım karşılaşmak da istemezdim

0|0
    1|0
  • karşılaşmadım

0|0
    1|0
  • hayır olmasın da boyle bı duurum

0|0
    1|0
  • babamı evlendirdim kadın kaçtı filan evlendikleri gün olaylar olaylar rezillik bir sürü annem kendi kendine evlenebiliyor :D babam üstüne 2 ya da 3 kere daha evlenmiş :D öncesinde de bir kaç evlilikleri var.Pek bişey hissetmiyorum :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...