Galatasaray-Real Madrid Maçından Önce Neler Söylemek İstersiniz?

Yarın yenebiliriz ya da Yenilebiliriz ama ben herşeyden önce sahada Aslanlar gibi mücadele eden ve yenilse bile alkışlanan bir Galatasaray görmeyi umut ediyorum umarım Yarın Real Madride Arena Cehenneminde bir hüsran daha yaşatırız siz bu maçla ilgili neler söylemek istersiniz?

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• Avrupa fatihi bir Galatasaray olacak yine sahada .. yenilerek geldikleri gibi gidecekler tıpış tıpış ..

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 5

• 4-4-4 diye bağırmaya yeniden hazırız ;

link

0|1
    0|1
  • eğer iyi oynarsalar beki diyeceğim ama çok gs nin işi zor.son zamanlardaki oyunuyla yenemezler,ancak hırs ,azim ve kazanma gücüyle direnebilirler belki.

1|0
    1|0
  • Galatasaray tt arenada en 1 puan alır kazanır gibime geliyor Galatasaraya başarılar dilerim

0|1
    0|0
  • hangi dangalak kaldırdıysa cevabımı çokta tın yani

0|1
    0|1
    • Önceki verdiğin cevabı göremedim ama bırak kaldırsınlar

• Galatasaraya ne kadar gıcık olsamda nefret etsemde yarın galatasaraylıyım.

NOT FENERBAHÇELİYİM

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 7

• Biz ne kadar iyi durumda değilsek Real'i de benzer bir şekilde yakaladık. Marcelo, Coentrao sakat. Sol bekleri yok. Umarım Nacho veya Carvajal'den birini oraya devşirmek yerine geçen sene 3-2'lik maçta Amrabat'ın koridor yaptığı Arbeloa sol bek oynar. Xabi Alonso, Varane sakat. Pepe gibi her an kart görme potansiyali olan bir oyuncunun oynayacak olması güzel. Bale hazır değil, 90 dakikayı kesinlikle çıkaramaz, keza %100'ünün altında bir Ronaldo olacak her ne kadar ciddi bir tehdit olsa da. Bunlar işin güzel yanları. Fakat bizim nasıl bir kadroyla çıkacağımız hiç ama hiç belli değil. Konuşulan Burak'ın yedek kalıp, Drogba'nın tek forvet oynayacağı. Bu şekilde Real ile orta sahada başa baş oynayabiliriz. Solda Amrabat'ın oynayacağını düşünürsek sağ kanada mutlaka pres gücü yüksek bir Umut Bulut gerekir. 60'tan sonra girecek Bruma ile Arbeloa'nın kanadı yine koridor olur. Burak, Drogba ve Sneijder aynı anda sahada olur, geçtiğimiz sezon 3-0'lık maçtaki gibi saldırırsak yine hüsran olabilir. Ronaldo bu kez tek başına alır maçı. Çok bilinmeyenli bir gece bekliyor bizi. Umarım zaferle biter.

0|0
    0|0
  • galatasaray alır maçı tabiki hafta sonu oynanacak derbiyi kaiedeye almazlarsa.

@çarşı

0|0
    0|1
  • Ronaldo ve Bale kim durdurucak?

0|1
    0|0
  • bence ilk golü ronaldo atar ikinciyi bale atar üçüncüyü yine ronaldo atar.

0|0
    1|0
  • Baroşcum olay şu biz reale koyucaz inlemeler fbjkden gelicek

0|0
    1|0
  • REAL MADRİD !

0|1
    0|3
    • Sen neymişsin be Cimbom senin sayende Türkiyedeki Real Madrid taraftarlarının sayısı büyük bir artış gösterdi

• galatasaray ve trabzon bızı uefaya sıkayet ettı şikeci diyip dıslıyorlar .Şimdi ben bu takımımı destekleyecem yemın ederım ıcımden gelmıyor nefret edıyorum galatasaraydan ve trabzondan ayrıca trabzonuda desteklemıyorum ! Hem benım zaten Real madrite ronaldodan dolayı bir sempatim var o yüzden HALA MADRİD !

• beş tane yer oturursunuz. skor veriyorum 0 - 5

0|0
    1|1
    • Hala şunu anlayamadınız önemli olan O tunruvada yer almaktır yarın Milyonlarca kişi bu mücadeleyi seyredecek peki Galatasaray yarın maça çıkarken senin takımının futbolcuları nerde olacak evde Şampiyonlar ligi müziği açıp kendini tatmin etmeye çalışacak

• beyinsiz misin? anlamıyorum ki. atarlı genç. soru soruyorsun cevap veriyoruz şu yazdıklarına bak. hala üste çıkmak için yazarsan. karakterine verip cevap vermeyeceğim.

• 1 - 6 = (1- 1 ) ( 6 - 1 ) = 0 - 5 demek ki iyi tahminlerde bulunabiliyormuşum ;)

Yükleniyor...