Vücut geliştirmede hapların zararı uzun süreli midir?

Yani demek istedigim kullandigimiz haplar uzun zamanlar sonra mi etki yapar. Kullanan arkadaslar var mi? Protein tozunun yan etkisini gormedim. Duzenli beslenmem olmadigi icin protein tozu ve hap kullanmak istiyorum ve tabiki bunlarin hepsi duzgun bir vucut hatti olsun diye. Yapabilecegim sporlar gun asiri basketbol. Bazen yuzmek. Hergun mekik ve halter.Ilginizi alakanizi esirgemeyeceginizi biliyorum. Simdiden tesekkurler.

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• ya bu tür de ilaç yada beslenme desteklerini dikkatli kullanmanızı öneririm...hemen olmasa bile uzun vadede karaciğer böbrek hatta sperm sayılarınızla ilgili sorunlar yaşayabileceğinizi düşünmekteyim...

0|1
    0|0
    • dostum tıpçı mısın? çok profesyonel cevap vermişsin korktum :) karaciğeri falan duymuştum da spermi duymamıştım.

• evet...en güzeli sağlıklı beslenmek ve spor yapmak...

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Öncelikle nasıl beslenmen gerekir link

Besin desteği alınmalı mı link

Ne tür destek ilaçlar kullanır link

0|0
    0|0
  • vucutcu olarak sana tavsiye edecegim 17-alpha likit türü haplardan eger karacigerinde sorun varsa yada normalde asırı reaksiyon kullanma özellikle anapolon die bahsedilen sehir efsanesi hapdan uzak dur kullandıgın müdetce sana 1 hafta yaklasık 4 kg katar ama bunun &90 sudur ilacı bırakınca hepsi gidecek onun yerine nox protein tozu bcaa 3 lemesi işe yarar nasısa müsabık vucutcu degilsin

0|0
    0|0
  • vücut geliştireceksen protein tozu al, ama peynir altısuyu proteini tozu al. çok ve sürekli kullanma 1 ay kadar kullan bırak. fazlası ileride karaciğeri zorlayabilir. yüzme, mekik, basketbol için protein tozu almana gerek yok. vücut geliştirme yapacaksan, hacım - kalınlık için kullanabilirsin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...