Fala inanırmısınız?Bugün sevgilimle kahve içmeye gittik.

Her cafede olduğu gibi musallat oldular illa fal bakalım diye..Sevgilim normalde hiç inanmaz öyle şeylere ama bir baktırayım dedi. Ve inanılmaz etklilendi kadının söylediği şeylerden. Şimdi günlerce onu kafasına takacak. İnsan ister istemez etkileniyor değil mi? İnanmasanızda size de öyle oluyor mu?

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• fal veya falcılık Allaha şirk koşmakla eş değerdir.Peygamber efendimiz Sav. o bile Allah istemediği sürece geleceği görme yeteneğine sahip olalamdığı halde basit biri nasıl geleceği bilebilir..Şirk koşmak asla affedilmez.inanmayın bu şeylere.

1|0
    0|0
    • ben bunu anlatamıyom ona işte taktı kafasına bir kere sanki başka derdimiz yoktu bir de bu çıktı offf.

Erkekler Ne Diyor 6

• pek kahve içmem ve fala inanmam

0|0
    0|0
  • batıl bunlar inanmayın müslümansınız siz

0|0
    0|0
  • ne baktırırım nede bakarım inanmam zaten bakanlarda gerizekalı oluyor

0|0
    0|0
  • fala ancak cahiller inanır

0|0
    0|0
  • Hayır böyle şeylere inanmam ... :'(

0|0
    0|0
  • ne inanırım nede baktırırım..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Fala inanma falsız kalma demişler.Çıktığı vakitler oluyor ama haram sonuçta bu yüzden inanmıyorum eğlenceye bakarız arkadaşlarla o kadar...

0|0
    0|0
    • fal birer şeytan oklarıdır gaybı bir allah bilir o kişi bilmez. Çok bildiği için senin içini okuyor tecrübeye dayanıyor tabi.o merak sardımı bir kere o oklar saplanıp durur en iyisi hiç bulaşmam bosver falsızda kalırım öenmli olsa bile kafama takmam.

• takmıyorum geleceği yalnız Allah bilir ben sadece eğlenceye baktırırım arkadaşlara kızkıza gülüüşmek amaçlı öyle yani.

• baktırmıslıgım oldu öyle eglencesine umursamadım söylenen iyi ve kötü seyleri cunki ALLAH tan baska kımse bilemez geleceği.

0|0
    0|0
Yükleniyor...