Onunla çıkmak istiyorum ama elimi tutmasını bile istemiyorum. Ne yapmalıyım?

Ben okulun ilk günü birinden hoşlanmaya başladım.çok yakışıklı bana önceden arkadaşlık teklif etmişti. ben kabul etmemiştim kabul etmediğim zamanda seviyodum onu arkadaşız die geçiştirdim.sevdiğim çocuk bir kızla çıktı. öpüştüler falan yani ben elimi tutmasını bile istemiyorum. öpmesin sarılmasın ama çıkmak istiyorum napabilirim ? öğle insanlar varki çocukluk aşkıyla evleniyolar. Bende öğle bişey istiyorum görücü usulü istemiyorum. ama millerin ciddi olduğu anlaşılmıyo sizde hoşlandığım çocuk yine arkadaşlık teklifi ederse ne diyim çıkmak istiyorum ama elimi tutmasını öpmesini vs. istemiyorum .

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• bence cocuk sana tekrar teklif etmez ancak sen cocuga biraz yavsarsan belki bişeyler olur elimi tutmasın öpmesin bunlarıda gec artık cocukmusun öpüşmek cok sıradan artık

1|0
    0|1
    • ama evlenecek adamlar temiz kız arıyo

• vazgeçtim çıkmaktan falan :D ben ilerde kocam kimlerle çıktın diyecek büyük ihtimal ben onu düşünüyorum. saol

• rica ederimde kocan öyle bir soru sormaz sorarsada zaten cok salak biridir kesin ailevi huzurun bundan daha güzel kacırılamaz sende ilerde evlenir falansa sakın kocana sorma hele bide benim gibi biriyse kocan neler yasadıgınıda anlatır bosanma sebebi olurr :))

Erkekler Ne Diyor 3

• Kızları gercekten anlamıyorum

Seviyordun madem niye kabul etmedin.

Hem red ediyorsun hem de sitem ediyorsun

Kabul etmiyorsan Burak kimle çıkarsa çıksın hakkı degil mı ya ...

0|0
    0|0
    • ama bazı erkekler sadece ellemk için çıkıyo !

• kıyamam :) O zaman sen kimseyle çıkma =)

0|1
    0|0
  • elini tutmayacak öpmeyecek birisi seninle çıkar mı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...