Ne yapmam gerektiğini bilmiyorum

yaşım 24 sevgilim ise 36 yaşında perşembe günü ilk defa bulusacgız benden büyük oldugu için nasıl davranacagımı bilmiyorum nasıl giyineceğimide bilmiyorum siz benim durumumda olsaydınız ne yapardınız erkekler bayanlar ise siz o kadının yerinde olsaydınız beklentiniz neler olurdu bir hediye beklermiydiniz

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

• bence büyük ihtimal hayal kırıklığı olucak senin açından özellikle. neyse soruna odaklanırsak bu bayanın tarzıyla alakalı 36 yaşında ama çok modernde olabilir çok süslüde ya da yaşını hiç göstermeyen biridir spor takılır.. kıyafet olarak gömlek ve kot olabilir. her duruma hitap eder yani.. kadının beklentisi çokta yoktur aslına. bulmuş genç sevgiliyi daha ne istesin. o sana ayak uydursun.. ama kesinlikle toyluk bir hareket ya da davranış sergileme.. ağırbaşlı ve herşeye hakim bir havada dur.

0|0
    0|0
    • teşekkür edeirm yorumun için benim için neden hayal kırıklıgı olsun sana biraz tarif edeyim 1.70 boyunda ben ise 1.65 boyundayım 55 kilo sarısın fiziği filan düzgün biri ve dışardan bakn bir 28 yaşında zanneder gayet bakımlı biri (resimlerden anladıgım ve anlattıgı kadarıyla ) böyle yani

• olabilir ona bir şey diyemem tabiki de .. ama sende kendini bir sorguya çeksen fena olmaz .. genceciksin.. hani diyelim oldu beğendiniz devam kararı aldınız. evlenicek misin ... iki de çocuğu var sen nasıl baş edersin tüm bunlarla. peki ailen onlar nasıl kabul eder. hadi ettiler. bütün bunlar sana ağır gelebilir. yaşıtların çok daha başka şekilde olucak gün gelipte pişmanlık duymucağını düşünüyorsan ve eminsen devam et. bunlar büyük sorumluluklar.

• haklısın herşeyin farkındayım oda aynılarını söylüyor ailem bilmicek öğrenmicek evlenmicez evlenemicez bunuda biliyorum oda biliyor ama seviyoruz ve gittiği yere kadar gidicek cok üzüleceğim onuda biliyorum ama kimse baaa o kadar ilgi göstermedi

Kızlar Ne Diyor 2

• hem sevgilisiniz hem de ilk kez buluşacaksınız ?

0|0
    0|0
    • sanal ortamdan real ortama geçiş diyelim 1 aylık bir ilişki sadece soruya odaklanırsanız sevinirim gerisi mühim değil

• sevgili olduktan sonra mu ilk kez buluşcaksınız? 'sevgili' çok özel bir hitap...harcamayın isterim.

0|0
    0|0
    • sende cinsellik için konustugumu düşünenlerdensiz sanırım

• neden peki böyle birşey dedin(sevgili cok özel bir hitap harcamayın isterim) sevgili olduktan sonrad olmadan öncede ilk buluşmamız ilk defa yüz yüze gelicez

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...