Kızlar görünüş olarak erkeklerin ne yapmasını istersiniz ?

Merhaba kızlar nasıl erkekler hoşunuza gider kıyafet,saç,aksesuar,ayakkabı vs vs görünüşte yani hepsi açıklarsanız sevinirim ? ne gibi şeyler giyelim ? bide bu sorunun cevabını kesin verirseniz sevinirim badi giyen erkek sexi mi olur ?

Güncellemeler:
Kimse yok kızlar yardım edecek ?

0|0
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kaslı bir erkekse hafiften dar giymesini isterim kasları belli olursa sexi olabilir.Onun dışında dişler.Aman Allahım!Dişleri sarı bir erkek düşünemiyorum.Sigara içiyorsa bile fırçalayınca bir nane şekeri falan alırsa ağzına hem kendine saygısından hemde karşısındakine saygısından puan kazanır gözümde.Onun dışında modayı takip edebilir erkekler modayı takip etmeyecek diye bir şey yok.Saçlarına özen göstersin.Erkekler temiz kadınlardan hoşlanıyorsa önce kendi bakımlarını yapmaları gerek diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
    • mesela ben şöle biriyim desem ne dersin 1.86 boy var badi giyiyorum ama kaslı değilim yalnız yapışınca manken gibi oluyorum ayrıca sigara felan kullanmıyorum dişlerim beyaz ve düzgün saçlarıma bakmıoyurum kendi doğal halinde jöle felan kullanmıyorum yani temizim hergün yüzümü felan yıkar dişerimi fırçalarım bakımlıyım böle bir erkek ?

• Normal düzeylerde bir kız için iyisindir heralde :P

• herkez 4 4 lük değilki zaten :D

• spor giyimli ve demode olmayan biraz modayı takip eden.. ünlüleri tv de görüyonuz fikir alabilirsiniz.. murat boz gibi mesela spor ama şık... saçlar muhakkak bakımlı olmalı şekilli yani özen gösterilmiş olmalı. ayakkabı çok önemli.. tip iyiyse bile ayakkabı kötüyse yinede olmaz. kotun altına kundura giyenlerden bütün kızlar nefret ediyor.. hele sivri burun 2 metre bir ayakkabı facia... herşey üzerinize yani bedeninize uygun olmalı ne büyük nede dar ve küçük.. bu kadar basit..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...