2 yıl aradan sonra lider Galatasaray ne düşünüyorsunuz?

2 yıl aradan sonra ilk hafta averajla aldığı liderliği puan farkına çevirdi bu hafta Galatasaray bence hiç liderliği vermeden şampiyonluğa yürüyecek

0|1
110

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Valla güzel takım kurduk umarım nazar değmez sakatlık olmaz tudor böyle götürür tolga iyi ama takım sistemine göre bu oyuncularla yetersi figoilu midir neyse ismi o da takıma katılınca ondan istenilen verimi alabilrsek tudor ara sıra belhandayı oyundan alıp eren gomis ikilisini forvet yapabilir neden? çünkü geçen yıllara göre bu yıl ceza sahasına ortalar daha çok arttı yerden gelen topu gomis atar havadan geleni eren çok rahat atar takım oturdu yalnız beni korkutan bir sakatlık olursa yedek kulübesinden düzgün adam yok

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 9

• Henüz yorum yapmak için çok erken. Ama oyuncu grubu sanki birbirini fazlasıyla tamamlıyor. Ve tudor ile de ne olursa olsun devam etmek zorunda olduğumuzu düşünüyorum sezon sonuna kadar. Şu an Türkiye'de hiçbir takımın yapmadığı ön alan baskısını yapıyor Galatasaray. Ve bunu son derece doğru alan ve adam paylaşımı yaparak uyguluyorlar. Yani teknik ve taktik anlamda değişen ve doğru oynayan bir Galatasaray var. Takımı bir de geriye düştükten sonra görmek lazım ama verdiği reaksiyonun çok önemli olduğunu düşünüyorum.. Galatasaray önümüzdeki hafta sivas maçını da çok rahat geçeceğini düşünüyorum. Mİlli takım arası ile gelmesi muhtemel Asamoah ile takıma girecek olan Feghouli ile daha kuvvetli olacaktır. Test maçlarından birisi Osmanlı maçı idi Galatasaray açısından. Şİmdi ki test maçı ise 4. haftada gideceği Antalya deplasmanı.

0|1
    0|0
  • Daha asamoah ve feghouli gelecek. Galatasaray bu ligi paspas eder, patates eder, her şey eder. BAFETİMBİİİİİ GOMİSSSSSS, Drogba'nın veliahtı.

0|1
    0|0
  • Cidden öyle oldu özlemişim ama bu tabloyu, umarım sezon sonunda orada oluruz.

0|1
    1|0
  • Şimdilik böyle görünüyor.

0|1
    0|0
  • Bafetimbi Gomis feneri bafiler diyorum :D

0|1
    0|0
  • bu futbolla devam ederse, rakiplerin hiç şansı yok..
    daha bu kadroya asamoah ve feghuli gelecek..

0|1
    1|0
  • asıl olması gereken durum bu saten

0|1
    0|0
  • Gs kolay maçlar oynadı kayserispor ve osmanlıspor takım değil. zorluk deceresi maçlarda gs yın foyası ortaya çıkacak. Başakşehir yine dört tane atacak. fb bjk trb yenemeyecekler derbi kazanamaz bu takım. öyle Gomise ceza sahasının içinde üç kere topa dokunturtmazlar. niye atamdı avrupada kolay takıma elendiler.

0|0
    0|0
    • Bu takım başakşehir yer derbileride kazanır valla avrupa maçında daha transferler tam değildi ve hazır degillerdi

• İlerleyen haftalar da belli olur

0|0
    0|0
Yükleniyor...