Bu kız nefes alamadan kaç dakika suyun altında kalabilir? Siz nefes almadan suyun altında kaç dakika durabilirsiniz?

terbiyesizadamm
Bu kız nefes alamadan kaç dakika suyun altında  kalabilir?Siz nefes almadan  suyun altında kaç dakika durabilirsiniz?

😊😊😉😉
Güncellemeler
+1 yıl
şeytan ayrıntı da değil sizin içinizde :) koca y-ürekli abimiz ayağına kramp giren kızımızı kurtarırken objektife yakalanmış :)
Bu kız nefes alamadan kaç dakika suyun altında kalabilir? Siz nefes almadan suyun altında kaç dakika durabilirsiniz?