Bu resimde kara çarşaflı kadınlar la dalga mı geçiyorlar,yoksa bana mı öyle geliyor.

Güncellemeler:
Bu arada ben öyle algıladım siz ne düşünüyorsunuz diye merak ettim yoksa banane

0|0
15|3

En İyi Erkek Görüşü

• Üstün casusluk yeteneklerimi kullanarak aşağıdaki bilgilere eriştim:

Bu resim ilk olarak aşağıdaki sitede yayınlanmış:

nicolaformichetti-new.com

2011 Mart ayında yayınlanmış

Site şu anda kapalı ve herhangi bir organizasyona bağlı değil.

Site hastag # indexleyen bir siteymiş sanırım. Kapanalı baya olduğu için yeterli veri yok. Ancak bu resmi hazırlayan Nicola Formichetti isminde bir sanat yönetmeni.

Davalar sebebiyle geri çekmiş diyorlar.

İngilizce "göründüğüm gibi değilim" diyor.

Hakaret tabii ki var ama o kadar zarif ki belli olmuyor. Sonuçta modern insanın kadını kara çarşaflara bürüyüp gezdirmesini eleştiriyor. Meseleye müslümanlık olarak değil kadın hakları olarak bakarsanız Nicola kardeşimiz eleştirmekte haklı.Bu devirde kara çarşaf mı olur leyn :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Bence alaya alma ya da hakaret etme gibi olumsuz bir mesaj yok bu resimde.Sadece insanları görünüşlerine göre değerlendirmemek gerektiğine, ön yargıyla yaklaşılmaması gerektiğine vurgu yapılmış..

0|0
    0|0
  • Biraz öyle olmuş.

0|0
    0|0
  • Çarşaf değil resimdeki kıyafet burka

0|0
    0|0
  • doğru algılamışsın

0|0
    0|0
  • ruhun kirliyse çarşafla onu gizleyemezsin gibi birşey diyor dalga değil bence

0|0
    0|0
  • Yazanların anlamı ne?

0|0
    0|0
  • bana da öyle geldi

0|0
    0|0
  • görünen köy misali..tabiki alay konusu..çarşafı oyunlarına alet ediyorlar herşey ortada

0|0
    1|1
  • pislikler ya bunad a mı el attılar yakında buununda modası çıkmasa iidir

0|0
    0|0
  • ne carsaflılar gorduk ıcınden surtuk cıkan :P

1|1
    0|0
  • Çarşaf giymeyen kadın sözde müslümandır .

0|1
    2|1
  • dalga gecılmemıs. aşırı muhafazakar ınsanların ıclerınde bastırdıkları ya da topluma gostermeyıp gızlı saklı yaptıkları aykırılık, sürtüklük ya da sapkılınlık mı desem bu tarz durumları elestırmıs. kendısıyle celısen yobaz dındarları yanı. dalga gecme arıyorsan Yiğit özgur ün carsaflı karıkaturlerıne bak.

1|0
    0|1
  • göründüğü gibi olmayabilir gibi bir şey diyor altından ne çıkacağı belli değil

0|0
    0|0
  • altından ne çıkacagı belli olmaz diyor

0|0
    0|0
  • kara çarşafın mı var

1|0
    0|1
    • Ne alaka ben öyle algıladım,siz nasıl algılayacaksınız diye merak ettim

Erkekler Ne Diyor 2

• dalga geçmediğini düşünüyorum translate den baktım anladığım kadarıyla ben göründüğüm gibi değilim diyor zaten belli çarşaf giymiş ama dövmeler diz boyu yani ön görüntüsüyle iç görüntüsü bir değil çelişkili insanlara dindarım iyiyim vefakarım sadakatliyim sevgi doluyum vs vs diye görünüyor ama aslında dindarlıkla alakası olmayan kötü vefasız sadakatsiz sevgisiz olanı gösteriyoır

0|0
    0|0
  • Göründüğüm ben, ben değilim gibi bir mana ne çıkarırsan çıkar artık

0|0
    0|0
Yükleniyor...