Takıntılarınız var mı? ya da ciddi derecede okb rahatsızlığı olan?

mesela ben örnek vereyim yoldaki kaldırımlarda renkli çizgiler ya da kareler vardır onlara basmamak gibi bu bende yok ama şu var ki kafayı yiyorum biliyorum çok manyakça bir şey anca deliler yapar ama tam takıntı mı denir bilmiyorum başlı başına bir hastalık bile olabilir

mesela su içiyorum bardak tam dolu ama yarısını içebildim içimden şöyle bir şey geçiyor hepsini içersen şöyle şöyle olur (iyi bir şey tabi) ben salak ne yapıyorum hepsini içiyorum ya da müzik dinlerken bu şarkı bitmeden diğerine geçersen şöyle şöyle olur gibi ya da yemek yaparken bir yere ellediysem hani dolabın tutacak yeri falan hemen elimi iki üç kere yıkıyorum sonra tv izlerken 20 kanalı açtım ya sonra ne yapıyorum dersiniz aynen şu > 19 - 20 -21-20 iyice manyak oldum etrafımı kimse bunun farkında değil benim için öyle çok büyük bir sorunda değil ama yapıyorum nedense o kadar çok şey var ki yazmadığım mesela yemek yerken doydum ama tabağımda yemek mi var bir kaşık daha al şu olacak bir kaşık daha al bu olacak diye o tabak bitiyor

ne deseniz haklısınız mala bağladım resmen

sizin var mı bunu gibi sorunlarınız

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• kaldırımlarda giderken kare le lere basmama olayı bende de mevcut aşmaya çalışıyorum.. ayrıca simetrik takıntın yok bu tam bir baş belası olur du kendimden biliyoru

bence sen içinde iki farklı kişi varmış gibi hayal ediyorsun belki ama takıntılar geçebiliyor kişinin isteğine ve çabasına bağlı...

0|0
    0|0
    • yok ya o var mesela odamda çok sevdiğim 3 tablo vardı rüzgardan oynuyorlar diye 2sini başka odaya koydum ya cidden kötü bir şey masanın üstündeki kalem düz duracak mesela ya da masaya konan çatal kaşık yatarken pc tablet telefon paralel duracak falan

• ya çok tuhaf bir şey oldu şimdi de aksine o aklımdan geçenleri yapmamam gerektiğini düşünür oldum mesela o bardağı oradan alma yoksa şu şu olur diyordum önceden ama şimdi aklından geçeni yapma yoksa şu şu olur diye geçiyor sonuçta yine aklımdan geçen bir şey var ama bir wylem yok ortada bu daha iyi :)

(çok rahatsız ediyorum farkındayım bir daha yazmayacağım :D)

• yok rahatsızlık değil tam aksine bunları anlatman senin rahatlamanı sağlar :) bende bunu isterim .. evet eylem yok daha iyi gibi.. =) daha iyi olacak ;)

Erkekler Ne Diyor 2

• Ekmek alacagim zaman ta en arkadakini aliyorum

Bir suru pis adam var sabahtan beri ellemislerdir hepsini diye :-)

0|1
    0|0
    • evet evet bak o var bir de :))

• Bak bir işe başladım mı uyuyamıyorum kitap mı okuyacam 5 gün enfazla o da 700 800 lük se soru mu çözecem 1 aya kitap biter oyunmu oynuyorum 4 güne son bölüm ayrıca sendekilerde var bendekarelerden kkaçma felan falan

0|0
    0|0
    • ne güzel ya bende önceden vardı keşke hiç gitmeseydi bu özelliğim ama bu gitti artık yok hiç tamam takıntı belki seni rahatsız ediyor ama cidden bu iyiydi ya nerede iğrenç şey varsa kaldı bu gitti :((

Kızlar Ne Diyor 1

• Oha bendede var o mesela bir hedef seciyosun eger yaparsan soyle boyle olur eger yaparsan olmaz bazende karanlikta kosuyorum kosunca yakaliyamiyo hayaletler :D falan yalniz digilsin yegenimle kardesimdede var seytan durtuyo iste :D

0|0
    0|0
    • Birkac ornek verir misin bu yaparsan olur yapmazsan omaz soyle olurla ilgili tam anlamak icin soruyorum ve kac yasindasin? Ya ne derecede var hep oluyor mu kardesunle yegenindeki durum nasil ya ben anneme demeye bile utaniyorum kimse bilmiyor zaten bir yerde okumustum insanlarin cogunda basit bile olsa takinti varmis ama bizdeki baya fazla sanirim

• Dogru kisi olmadigini

• Birde hanginiz ayrildi?

Yükleniyor...