3 ayda 20-25 kilo nasıl verilir?

Merhaba arkadaşlar bn 18 yasındayım boyum 180 110 kliloyum fitnesa başlayalı 1 hafta oldu bana önereceniz eğer kullanmıssanız yararını gördüyseniiz zayıflama ilacı uyguladıysanız diet progaramı bn 3 ayda 20-25 kilo wermem lazım

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• Lahana çorbası diyetiyle haftada 5 kilo falan veriliyormuş. Bir bak istersen link

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Hızlı kilo verirsen hızlı kilo alırsın.6-7 ay içinde vermen sağlıklıdır.ayrıca zayıflama haplarının bir yararı yok ölüme bile neden olur,kulak asmamalısın

0|0
    0|0
  • 6 ayda 15 kg verirsin

0|0
    0|0
  • çörek otu ...

0|0
    0|0
    • nasıl kullanılıyor ne zaman yeniyor

• Gizli bacım ve de soran arkadaşımm geçen arkadaşımla karşılaştım , uzun zamandır görüşmüyorduk acaip incelmiş :D sordum günde bir çay kaşığı çörek otu yiyormuş :D

Bu arada yutmuyo , çigniyo , bir bardak suyla yutuyormuş :D ben de bugün başladım ama ben daha farklı ölçeklerde yiyorm çörek otunu. ve çok faydalıı arkidişlerrr :D

• Çörek otu diyen arkadaş bir sorsana nasıl kullanılıyormuş ne zaman yeniyormuş ? :)

0|0
    0|0
  • 3 ayda 20-25 kilo vermek hiç normal değil sağlıklı da değil. . haberin olsun. Sağlıklı bir kilo vermek istiyorsan diyetisyene gitmelisin.. ve spora devam etmelisin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• ekmeği sabah kahvaltılarında çavdarlı ekmek olarak kullan

saat 8 den sonra yemek kesinlikle yasak!

bi gün arayla spor salonuna git

1 saat çalış tam olarak(1 saattan fazla çalışmak bir boka yaramaz)

0|0
    0|0
  • 6 ayda vermen daha mantıklı

0|0
    0|0
  • Hocandan başka kimseyi dinleme eğer profesyone biriyse.. Değilse heme nordan uzaklaş

0|0
    0|0
Yükleniyor...