Hayat cok garip yol gösteren yok tek başıma nasıl yapacam bilmiyorum

neye göre kime göre yaşıyacagımı kimlerle olacagımı hayatta neyle mücadele ettiğimi ya da ne yaparsam dogru olacagını okulu ailemi evi insanları neden anlamadıgımı neden tek kalmak istedigimi bilmiyorum kimseyle konuşmak istemiyorum dersler cok zorluyo okuldan nefret ediyorum başarımı cook etkiliyo sevgilim var bizim düşüncelerimzle aileminki çook farklı neyapacagımı bilmiyorum hayatı anlamıyorum nasıl yaşıyacagımı bilmiyorum sıkıldım nefret ediyorum insanlardan

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• bu dengesizlik geçiçi bir şeydir.hatasız kul olmaz .kimse mükemmel değildir.hayat anlayışın insanların hayat anlayışı ve yaşadığın hayat asla tutmaz sadece şunu kendine hatırlatmalısın.Dünyadaki herkesin bir görevi var dünya küçük parçalardan oluşur ve sen de onlardan bir tanesisin.Sen olmazsan dünya da olmaz

1|0
    0|0
    • cok bunaldım ama ben ölmek cözüm degil bole bişey yapmam biliyorum günah oldugunu ama isterdim o derece sıkıldım etrafımdakilerden o derece nefret ediyorum ne yapacagımı bilmiyorum sıkıldım

• anladımm teşekkürler inşALLAH bir yol bulup cıkarım duzluğe

• ben de intihar eşiklerinden döndüm benim için de hep bir seçenekti uzun bir süre öyle kaldı ama hala hayattayım inşallah düzlük çıkar

Erkekler Ne Diyor 7

• Cok zor bir durum allah yardmcn olsun

İcini doksen birilerine derdini anlatsan en azndan azda olsa rahatlarsn

bi dene derim ama insanlardan nefret ediyormussun

Bunlar gelip gecici seyler kafanı bozma biraz daha sabret

allah sabr versin ne diyeyim baska

1|0
    0|0
    • sağol zaten 2 yıldır sabrediyorum bu 3. yıl yoruldum tükendim artık sanki

• sağolda sen nie sıktın canını

• Senin durumun yaa

• Sakın saçma sapan bir şey yapma mesela okulu bırakıp sevgilim dediğin insanla evlenmek amiyane tabirle kaçmak gibi girişimlerde bulunma bu tür şeyleri her insan yaşayabilir profesyönel bir yardım al derim ve hayat her şeye rağmen yaşamaya değer bunu da unutma :)

1|0
    0|0
    • ne kacması ya o olmaz yapmam ole bir hata ama nasıl hayat yaşıyacagımıda bilmiyorum cok sıkıldım insanlardan

• Öyle durduk yere değil tabiki birşeyleri başarman lazım ve başarırsında ben buna eminim :)

• inş. yaa

• ince düşünce, kesikin zeka ilke birleşin ce ortaya çıkan bir durum bence. evet bence öylesin, ince düşündüğün için seni bence kendi ailenden tut ta, çevrene kadar pek kimse anlayamıyor. içinde bir yerlerde yalnız kaldığın için, yalnız kalmaya ihtiyaç duyuyor seni teselli edeceğine inanıyorsun. kalbin çok temiz, kimse hakkında kötü düşünmüyorsun, fakat çok tecrüberlerin var.

kurtulmayı düşünme böle devam et bence.

1|0
    0|0
    • neden bole devam etmeliyim sizce

• etmek istemiyorsan etme. sen birde başak ya da arslan buçlusundur da şimdi.

1|0
    0|0
    • yay da neden etmeliyim dedim etmeyecem demedim

• hangi ortama girersen gir. sıkılacak çıkmak isteyeceksin. bay ya da bayan birileri ile konuşurken hemen olmasa da bir süre sonra sıkılacaksın. çünkü o daha anlatmadan ne anlatmak istediğini anlayabiliyorsun. yemek konusunda pek seçiciliğin de yok zaten. daha çok istediğini yiyemmekten şikayetcisin yaa aslında sana göre bir kafa dengi yok. ondan yani. tabuların da yok. ama inadın inat bence. neyse vaktim olsa da sana seni daha anlatsam

• hayat guzel be

1|0
    0|0
    • yorucu karmaşık :(

• bızım anlattıklarımız bı yere kadar ama sen kendı ıcınde gerceklestıreceksn kendı devrımını ..moralını ıyı tut ve ıyımser kalmaya calıs bu noktada sevgılınden yardım almanıyı gelebılır

• oda yok artık yanımda askere gitti.. ;(

• 0|0
    0|0
    • ee bune şimdi

• insan imkanlkarı kendisi yaratır

• herşey belli bir yere kadardır.. imkan yaratılmaz oyle bir ortam varsa oluşturulur..

• Arkadaşım sen kaç yaşındasın böyle hayata küstün?

0|0
    0|0
    • 18.. ama yaşın önemi yok girdim bir yola 2 3 yıldır bir çözüm olmadan debelendim durdum herkez keninden nfret ettirdi yaş degl yaşanmışlık..

• teşekkür ederimm

• Ricaederim

Kızlar Ne Diyor 1

• aynı bensin :((( hiç kimsem yok bir arkadaşım bile yok annem hiç ilgilenmiyor yol göstermiyor kendisi biraz bencil hiçkimse yol göstermiyor bu yzden hp cahil kaldım hep yanlışlar yaptım psikolojim bozuk senelerdir tımarhanelik hale geldim kendi kendime konuşuyorum çok akıllıyım diye söylediklerime herkes hayal ürünü diyor gerçekleri konuştuğum halde sen ne içtin diyorlar :(((

1|0
    0|0
    • :( ne yapacagını bilmeden ilerlemek cok zor

• ekledimmmmm kapaaa sdfıldsfk

• :):)

Yükleniyor...