Sizce ona ders mi vermeliyim yoksa bu kader mi?

Uzun ama benim için önemli lütfen okuyun ve herkes cevap yazsın

arkadaşlar bugün unv ilk günüydü ve kampüsümu sevdim herşey yolundaydı 2 kızla falan tnıştım öyle konuştuk ders programını aldım falan tam gidicem koriidor boş liseden arkadaşım ve o arkadaş bana zamanında çok buyuk bir kazık attı sınıftakilerle kavga yapınca benı sattı konuşmadı sevgilisi kızıyomuş ben şoktaydım kardeşim gibiydi ailemden biriydi sanki 1 ay sokundan çıkamadım sonra kimseyle aram iyi olmayınca 11 de sınıf değiştirdim ve sınıfımdan memnundum şimdi yine karşıma çıktı özür diledi pişman oldugunu dediklerimin hepsinin doru oldugunu anladığını ve uzun sure sınıftakilerle konuşmadığını falan söyledim tabi hatta agladım ilk gun onu karşımda görünce okulumu değiştirdikden sonra mesajda atıyordu özür mesajları falan dayanamadım affettim ama eskisi gibi olurmu ki?

affettim ya gezdik eski günlerden bahsettik lise hayatımda en güzel günlerim onunlaydı o derece severdik işte onlardan bahsettik falan ama affettiğim için kendimi pişman hissediyorum sizce ona dersmı vermeliyim yoksa bu kadermi

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Affettiysen artık geri adım atıp ders vermeye kalkışma Aksi takdirde senin ondan farkın ne? affetmek büyüklük ve erdemliktir . O büyüklüğünü erdemliğini ayaklar altına almış olursun ders vermeye kalkarsan...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Senin kafan karışmış :) Affettiysen uzatma bence büyüklük sende kalsın

0|0
    0|0
  • tm benhallederım olur mu?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• yanı affet ama temkınlı ol sen yınede.çok bıseyını anlatma ve sadece arkadasın oymuş gıbı davranma.unıversıte ortamı çıkar ortamıdır ve bazen işlerı bıtene kadardır.dostluklar olur ama nadır ve zamanla olur.dıkkatet

0|0
    0|0
Yükleniyor...