Kuzeninizin ya da uzaktan da olsa bir akrabanızın numarasını isteseler verir misiniz?

Kuzeninizin ya da uzaktan da olsa bir akrabanızın numarasını ondan hoşlandığını ve tanışmak istediğini söyleyen biri istese verir misiniz?

Kızlar bu konularda erkek kuzenlerinin ya da akrabalarının numarasını çöpçatanlık ruhu ile erkeklere nazaran daha kolay verirler sanırım. Ama söz konusu kız kuzen ise hemen bir dedikodu kazanı kaynatılır ve sorulduktan sonra verilir.

0|0
9|12

En İyi Erkek Görüşü

• İlle de istiyorsa numarasını gidip kendisine sorsun, beni ne sokuyor ki araya. Benzer birşey yaşamıştım. Pakistanlı çocuğun biri ona Türk kızı bulmamı rica etti. Anlam veremedim, çocuk ısrar etmeye devam etti. Uzun uzun anlatmaya çalıştım söylediği şeyin neden saçma olduğunu...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• kimsenin numarasını kimseye hiçbir nedenle vermem.

0|0
    0|0
  • Hayır vermem.

0|0
    0|0
  • kımsenın numarası kımseye verılmes gere verılecekse ben kendı numaramı verırıım dolayısıyla ılgılenen kısıde kendı ıstesın kımın ne oldugu bellımı bellı olsada gerreksız bana göre

0|0
    0|0
  • İstedigi kisiye cıtlatırım onay verirsede veririm sonrada güzel bir sohbet baslar kisi hakkında ;)) ama numarayı isteyeni begenmezsem ;) kuzen onay versede ben vermem ;)

0|0
    0|0
  • kız kuzenimse çocuk iyi tanıdıgım biriyse kuzenime sorarım bir erkekse veririm İD

0|0
    0|0
  • ne sorulması numarayı istiyen kişi cevabını alır yüzyüze istemişse daha farklı bir cevap alır kuzen ya da akraba uyarılır bizde prosedürler böle başkalarını bilmem

0|0
    0|0
  • kimsenin numarasını haber vermeden kimseye vermem.

0|0
    0|0
  • önce sorarım verecegim kişiye izni olmadan vermem

0|0
    0|0
  • kuzenim erkekse veririm ama kızsa vermem

0|0
    0|0
  • vermezdim.

nefret ettiğim şeydir

0|0
    0|0
  • olmaz olamaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• hayır sormadan vermem

0|0
    0|0
  • İlgili kişiye sormadan kimsenin numarasını kimseye vermem.

0|0
    0|0
  • kuzenlerimle çok samimi olduğumuz için erkek ya da kız farketmez sorarım ver derse veririm

ama benden habersiz numaram verilirse ifrit olurum

0|0
    0|0
  • Sormadan vermem

0|0
    0|0
  • Sormadan vermem.

0|0
    0|0
  • Sorarım mutlaka kuzenime arkadaşıma her neyimse.

0|0
    0|0
  • ben vermem sonuçta benim haddim bişey değil kimseden izin almadan bunu yapmam

0|0
    0|0
  • vermem

0|0
    0|0
  • Numarası istenilen kişi kim olursa olsun o kişiye sormadan vermem, olmaz, ı-ıh. :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...