Sporu karşı cinsi etkilemek/gösteriş için yapan insanlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

TheEdyline
10 dk önce balkona çıktım. Çamaşır asıyordum. Karşı tarafta perdeleri açıktı.. bir genç içerde siyah tişörtü vardı. Ben de onu görünce görmemezliğe vurdum. Çünkü insanları yanlışlıkla da olsa izlemeyi/görmeyi sevmiyorum. Yanlış anlıyorlar sonra işin yoksa uğraş. Neyse bu beni farketti ama onu farkettiğimi bilmiyor. Çünkü kafamı çevirmiştim... bir baktım 2 dk sonra balkonda atletle kaslarını sergiliyor aklınca.. arada bu tarafa falan bakıyor. Yemin ederim aşırı derecede itildim. İtici itici itici. Hani cidden balkona ne niyetle çıktığını anlamasam neyse. Kasları yapıyorsun da bu şekilde malzeme olarak kullanmak çok itici değil mi sizce de? İnsan sporu kendi için yapmalı. Mesela ben aynada kendi gözüme güzel gözükmek için yapardım. Yapmıyorum da 😂 ama olsundu.
Sporu karşı cinsi etkilemek/gösteriş için yapan insanlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

#TheEdyline
Sporu karşı cinsi etkilemek/gösteriş için yapan insanlar hakkında ne düşünüyorsunuz?