Vardar başkanı, "Fenerbahçe maçını alın İphone 7 sizin olsun" dedi. Fenerbahçe'yi zorlu bir mücadele mi bekliyor?

Vardar başkanı, Avrupa ligi birinci playoff turunda Fenerbahçe, Makedon ekibi Vardar'a 2-0 mağlup olmuştu. 24.08.2017 perşembe günü oynanacak rövanş maçı için Vardar başkanı ilginç bir prim sözü verdi.
Maçı almaları için futbolcularına İphone 7 sözü verdi. Sosyal medyada dile düşsede bu durum, Fenerbahçe için zor bir maç olacağını düşünüyorum. Umarım Galatasaray gibi sonumuz olmaz.
Fenerbahçe'nin Vardar maçı için, görüşleriniz nedir?

0|0
521

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Galatasaray çok çok kötü oynadı ben ikinci maç skoru 6-0 7-0 Galatasaray alır diyordum ama hiç beklenen olmadı ama bir tarafta Tudor bir tarafta Kocaman var.

Aykut hoca ve oyuncuları bu maçı bırakmaz gibime geliyor ama Persie veya Soldado'nun etkin bir şekilde 90 dakika oynaması lazım. Ahmet oynadığı taktirde kötü bir son olabilir. Fakat Fenerbahçe bu takıma 9-10 gol bile atabilir ama Vardar full konsantre tüm hatlarıyla kapanacağı için. Biraz daha bireysel yetenekler ile ceza sahası içine girerek penaltı veya direk skoru bulabilecek potansiyel de oyuncular var Fenerbahçe de.

Fenerbahçe için ilk maç skoru şansızlıktı. Galatasaray maçından farkı Fenerbahçe ilk maçta 16 şut çekti Galatasaray'ın şutu yoktu.

Deplasmanda bunu yapan Fenerbahçe kadıköyde 30 şutu bulur ve o kilidi açmasını da bilir. 1 tane gol yerse işi zora sokabilir Fenerbahçe ve yine bir savunma hatası olabilir. Onun için çok rahat bir turda demek yanlış olur.

0|2
    0|1

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• maçlarla aram yok ama bence Fenerbahçe fena zorlanacak

0|0
    0|0
  • Top toplasam bana da alırlar mı acaba :/

0|0
    0|0
  • Furboldan anlamam

0|0
    0|0
  • Bekliyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• bu tarz takımlar kapanır..
    kazayla da bir gol atarlarsa film kopar..
    üzülerek söylüyorum ki Fenerbahçe bu takıma 3 gol atamaz..

0|1
    0|0
  • Fener iphoneyle gaza gelir :D kaksjsjsksj

0|1
    0|0
  • Ben aliyim hepsine 2 ser tane de yenilsinler. Bu ne rezillik

0|1
    0|0
  • Aziz yıldırım da birer kol saati versin
    Zaten böyle giderse seiko kol saati alır fener

0|0
    0|0
  • İlk maç 12 oranı tutturdum. Son günü bekliyorum

0|1
    0|0
  • bizim istanbulun üç büyüğünün büyüklüğünü ben edirneden sonra maalesef göremedim ve göremiyorum da. vardar ne ki sen ona yeniliyorsun. o takımı eleyemiyorsan bırak kardeşim futbolu. git spor yazarlığı yap.

0|0
    0|0
    • Fazla genellemişsin.

• Yunanistan'ın Avrupa şampiyonluğu ilginç bir başarı. Tam olarak tesadüf değil ama anti futbol anlayışıyla geldi. Otto rehagel'in de payı var o da ayrı mesele.

Ben uefa'yı alan en iyidir diye bir şey söylemedim. Ama avrupa kupasıdır nihayetinde. Olympiakos'un pana'nın falan uefa'sı bile yoktur. Tam emin değilim ama bak istersen.

• @TheGameOfLove şu konu da katılıyorum. Yunanistan o sene aynı İtalyanlar gibi kapanıp savunma yaparak şampiyon oldular. attıkları gol çok azdı , yedikleri gol de öyle. yani 1 -0 larla kupaya uzandılar. otto rehhagelin payı büyüktü.

• Valla isimiz zor. Bari Aziz Yildirim erken davranip birer Toyota Corolla alsa Vardarli futbolculara.

0|0
    0|0
  • Vardar ovası vardar ovası no broo burası topuk yaylası 😂 fenere basarlar bu gece

0|1
    0|0
  • 3-0 skor yapıp. Rakibin tek atağında kontradan sacma bir gol yeyip elenecekler bana kalırsa

0|1
    0|0
  • Sjsjsj ne kadar da ayfoncu bir takım

0|0
    0|0
  • fenerbahçe alır götürür

0|0
    0|0
  • O oyunculardan korkacaksin feneve bir iki yapacaklar ilk maçtaki gibi

0|0
    0|1
  • Prim yuksek vardar alir maci

0|0
    0|0
  • yoklukta bile oynayan oyuncular istedigini alir

0|0
    0|0
  • Çok iyi ya

0|0
    0|0
  • fener alir 4-1

0|0
    0|0
  • ödüle bak.

0|0
    0|0
  • İyiymiş

0|0
    0|0
  • Kodumun fakiri iphone veriyor oyuncularına siz maçı alın Aziz Yıldırım hepinize Mercedes alır 😂😂

0|0
    0|0
  • fener kaybeder

0|0
    0|0
Yükleniyor...