Segilimin evlenmesi için önce ablasının evlenmesi gerekiyor. Beklemeli miyim?

Biraz kafa dağıtmak istiyordum ama sevdiğim aradı, beni bekliyormuş evlilik için. Ama bir sorun var, sevdiğim kişinin önünde ablası duruyor, daha evlenmemiş, ondan önce kardeşi evlenirse o kız nasıl bir durumda olur..

Ne yapmalıyım, beklemem mi lazım yoksa hemen evlenmem mi?

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• Ablası kaç yaşında? Güzel mi? Nası biri? Fotoğrafı var mı? Nelerden hoşlanır? Yemek yapmayı biliyor mu? Yani ayrıntı yazsana be kardeş Belki yardımcı olurduk sana ;D

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• evlen tabikide bu sizin hayatınız sizin yazgınız.bazıları aşkını geç bulur bazıları erken.ablası belkide geç bulacak belki hiç evlenmicek.bence eğer durumunuz şu an iyiyse fırsatı kaçırmayın derim.hem niye ablası kıskançlık etsinki sonuçta kardeşi evleniyo buna sevinmeli çok saçma.belki ablası 30 yaşında bulcak doğru insanı.siz bulmuşken niye durasınız ki?herkese güzellikle açıklayın bu durumu kararınızıda bildirin.napalım önce ablası doğmuş keşke önce o doğsaymış.

0|0
    0|0
  • bu ne ben bunun sadece söz olduğuunu sanırdım bence sözde bir laf ne olcak ki ablası evde kalınca oda mı evlenmicek

0|0
    0|0
  • cok sacma ya :S yaşlar önemli tabıkı kaç yaslarındasınız? kızın ailesi ne diyor bu işe?

0|0
    0|0
  • Ablasıda zamanı geldiginde evlenir, bence sizin evlenmeniz sorun teşkil etmez

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Bak bir de bunalım takılıyordun. Evlenmek üzeresin üstelik. Beklemene gerek yok ailesinin rıazı varsa kacırma

0|0
    0|0
  • evlenmek istiyorsan hemen evlen...ablasının durumunda ne varmıs..abla omur boyu evlenmezse siz bekleyecek misiniz

0|0
    0|0
  • alala birbinizi çok seviyorsanız bu güzel birlikteliği de evlilkle süslendirmek istiyorsanız neden evlenemesnz ki; bu işte sıra olayı olmaz ki kim istiyorsa hazırsa bu duruma o evlenr..

0|0
    0|0
  • farketmez ki aile bir itiraz eder iki itiraz eder. bizim ailede de kiz kardesim benden once evlendi. ama bence sen 24 yasinda evlilik konusunu bir dur dusun... askerligin isin gucun maddi durumun kafan ve en onemlisi sadik kalabilecek iraden hazir mi yeterince bu kadin icin?

0|0
    0|0
  • ya bu onların kararı evet evlenmenizde bir sorun yok bence blasınla konus güzel bir sekilde ve abla bize yol ver de sen evlenmeden biz evlenemiyoruz de güzelce ve günül alarak ablasıda yanında olursa sorun kalkar ve ailece güzel bir evlilik yaparsın

0|0
    0|0
Yükleniyor...