Ramil Guliyev yine zirvede! Diamond League'de zirveye ulaşan Ramil'in başarısını nasıl değerlendiriyorsunuz?

Ramil Guliyev yine zirvede! Diamond League'de zirveye ulaşan Ramil'in başarısını nasıl değerlendiriyorsunuz?İngiltere'nin Birmingham kentinde koşulan Diamond League ayağında, 200 metrede dünya şampiyonu atletimiz yine kürsüye birinci sıradan girdi. 20.17'lik derece yapan milli atletimizin formu bu seviyelerde kalır mı?

2|1
1520

En İyi Kız Görüşü

• Tebrikler

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Her yıldızın bir düşüşü olur illaki ornek olarak Bolt adam uçuyordu resmen şimdi berbat halde ingilterede 2016da 3. Oldu direk bıraktı. İns guliyev boyle olmaz diyecem ama illaki olacak.
    Başarılar.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 14

• Çok mutlu oluyorum böyle şeyler gördükçe

0|1
    0|0
  • İnşallah devamını getirir.

0|1
    0|0
  • İnş daha güzel yerlere gelır

0|1
    0|0
  • Tebrik ederiz

0|1
    0|0
  • tebrik ediyorum.

0|1
    0|0
  • Çalışırsa kalır.

0|1
    0|0
  • insallah..

0|1
    0|0
  • başarılarının devamını dileriz

0|1
    0|0
  • Kalır ama antrenmanı iyi yaparsa olmaz

0|1
    0|0
  • tebrik ederim kendisini

0|1
    0|0
  • tebrikler

0|1
    0|0
  • Güzel

0|0
    0|0
  • tebrikler

0|0
    0|0
  • Büyük başarı

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Umarım doping falan çıkmaz

0|1
    0|0
  • Gurur verici devam etmesini tabiki isteriz

1|1
    0|0
  • devşirme sporcularla madalya almak anlamsız bence. kendi ülkendeki insanları yetiştirsen daha mantıklı değil mi? ama yok biz kırmızı mercimeği bile ithal ederiz. yeterki ülkeye kalıcı güzel şeyler yapmayalım maazallah toplum olarak gelişiriz falan Allah korusun yani.
    kazansın bakalım ramil efendi

1|0
    0|0
  • inşallah dopingli değildir. sonradan çoğunun dopingli olduğu tespit ediliyor. ceza alıyorlar.

0|2
    0|0
  • gerçekten helal olsun..

0|1
    0|0
  • bir yere kadad kalır ama yaş ilerledikçe düşecektir
    kronik muhalifler buradada karışmışlar 😂😂😂

0|1
    0|0
  • Tebrik ederim😊

0|1
    0|0
  • helal olsun

0|1
    0|0
  • Azerbaycanın yetirmesi

0|1
    0|0
  • Daha da uzun sürer bu başarılar inşallah

0|1
    0|0
  • 👏🏻👏🏻

0|1
    0|0
  • İyi başarı helal olsun

0|1
    0|0
  • volkandan kacan lincoln gibi kosuyo adam gibi adam

0|0
    0|0
  • Ben ingilizi tutuyordum

0|0
    2|2
  • Helal.

0|0
    0|0
  • Başarı Türkiye'nin değil. Türk doğmamış ve bu topraklarda yetişmemiş bir sporcudur.
    İthal sporcu, ithal saman, ithal gübre
    Allah sonumuzu hayır etsin

0|0
    0|0
    • Bu topraklarda yetişmemiş diyorsunda. Kaç senedir Fenerbahçe'nin sporcusu Türk kulübünün ekmeğini yiyiyorsa sahip çıkılıyorsa bırakta Türk bayrağı altında koşsun. Azarbeycan sporcuya önem vermiyordu bu adama sahip çıkmadı. Ya Rusya adına ya da Türkiye adına yarışıcaktı. Türkiye'yi seçti. Bence ne kadarda devşirme olsada her millette devşirme var zaten. Önemli olan. Bayrak altında koşup dalgalandırmaktır.

• @juju_mavis azerbaycan ramil'in dünya ve avrupa şampiyonalarında başka bir ülke adına yarışmasına Nisan 2014 e kadar engel getirdiğinden, yaptığı dereceler türkiye atletizm federasyonu tarafından rekor olarak değer kazanmıyor. Ülkesi ile problem yaşadığı içinde Fenerbahçeye transfer olup. Türk olmuştur.

• @MrJeorge ben de ülkemde gereken değeri bulamadığım için terk etmiştim. Soran olursa da Türkiye vatandaşıyım diyemezdim. Çünkü nefret besliyordum

• Fenerbahçe Sayesinde Ülkeye Madalya Geldi

0|0
    0|0
  • Sonu sureyyaya, ademe, aslı cakıra, gamzeye ve elvana benzemez inş. Mk ne kadar dopingcimiz var :D

1|0
    0|0
  • Volkandan kaçan lincon gibi koştu

0|0
    0|0
Yükleniyor...