Bu gün kız arkadaşımın doğum günü ama kutlamak için yanına gittiğimde böyle yaptı

okula gittim pasta alıp kutlamak için ben gelme dedim okulda hocalara ayıp olacak falan dedi halbuki daha önce bir çok arkadaşın kutlamıştık resmen tersledi dedim gitmemi istiyorsun heralde hayır ama pastayı getirme dedi 2 aydır görüşemedik sürpriz yapmak istedim yaptığına bakın

arkadaşları falan salakmısın çocuk senin için nereden geldi senin yaptığına bak dediler kız arkadaşıma, gittiğime pişman etti şimdide bana mesaj atıyor kızdın mı bana diye

Ne yapmalı bu kıza içimden bir daha okuluna kadar gitmek gelmiyor buluşma isteğim bile kaçtı bide evde hasta yatıyorum diye yalan söyledi gelmemem için

Güncellemeler:
hocaların ve öğrencilerin çoğunu tanıyorum aynı okuldan mezunum kız arkadaşımın 1 yılı daha var.. kırıldım yani daha gidesim gelmiyor okula görmeye

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• ne ara ne sor.resmen senın okula gelmenı ıstememıs.yanında gorunmenı ıstememıs.valla ben bole anladım.bence çek kendını ondan bırak gelırse gelsın peşınden gelmıyosada ne halı varsa gorsun

0|1
    0|0
    • mesajlarına cevap vermemeye çalışıyorum arıyo. kendimi çektim biraz anladı kızdığımı

• yani hakettı o.)

• bencede

Kızlar Ne Diyor 4

• Haklı olabilir okulun ortasında hocalar yanındayken istememiş olabilir. Ben olsam bende okul içini bırak çevresinde bile olmaz derdim.

0|0
    0|0
    • okuldaki bütün hocaları tanıyorum öğrencilerinde çogunu tanıyorum yaptığı saçma

• tanısan neyi değiştirir ki? hocalar bu durumlara kızabiliyor hele cemaat okuluysa...uzaklaş.

• cemaat okulu değil erkekle kızların yanyana kol kola durmalarına bişey demezler ama daha fazlasına derler normal demeleri hem zaten ayrıldık bu saatten sonra bu soruya cevap bulsamda pek bişey farketmez

• Bnce kirildigini filan onunla konusmalisin ..biz ayril filn desek yanlis bir yorum ypms olurz bir konus neyms derdi neden boyle ypms dedikleri mantikli değilse bsvr gitsn

0|0
    0|0
  • kadir kıymet bilmiyor bence. yol ver usta

0|0
    0|0
    • öyle olacak gibi zaten soğuk davranmaya başladı, sanırım onu gözümde büyütüyorum

• kime değer versek kışı kalkar zaten hayatın kanunu bu. verdiğin değeri geri al bak nasıl yola gelecek

• öyle yapıcam zaten düzelmesi gerek yoksa olmaz böyle

• bence bir derdi var..

0|0
    0|0
    • ben hep soruyorum bir sıkıntın var mı diye

• detayli sor

Erkekler Ne Diyor 1

• seninle görülmek istememiş akraba durumuda olabilir yeni bir ilişkide olabilir

0|0
    0|0
    • evi okula uzak akrabasıda yokki okulda demekki ilk seçenek ama o zamanda yanımda 40 dakikalık tenefüste durmazdı ki

• takip ederek görebilirsin durumu , ama bu işler bu yaşlarda çok olur ciddiye almamakta fayda vardır.

Yükleniyor...