Ömrünüzün hangi anında olmak isterdiniz?

Çocukluğunuza geri dönüp hayatı tekrar yaşamak mı? yoksa ömrünüzün son 10 saniyesini görerek ölüp gitmek mi? ya da belirteceğiniz zaman dilimi :)

0|0
12|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 11

• aynı şeyleri tekrar yaşamak sıkıcı olur ölmek içinse daha erken şu zaman dilimim iyidir

0|1
    0|0
  • dönmek mümkün olsaydı doğduğum ana gerid öner hayatımı baştan yaşardım ama çokta yaşlı sayılmam napalım artık bu zamandan devam edicez ama hayat herşeye rağmen çok güzel acısıyla tatlısıyla ...

0|1
    0|0
    • aynen öyle yaa bazen acıların içinde bile heyecan ve umut var o bile yeter bağlanmaya aslında ..ama sonuç kötüyse o da ayrı koyuyuor tabi..

• Bugün iyidir iyi.Öncesi tecrübe yarın için de bugünler gerek.

0|1
    0|0
  • hep 19 yaşında kalmak isterim

0|0
    0|0
  • Bilemiyorum ya.. Bugünkü beni ne olursa olsun seviyorum. Kötü birisi olduğumu düşünmüyorum ve bu beni rahatlatıyo. O yüzden geriye dönüp tekrar yaşasam bugünkü ben olamazdım hiç. Hayat dediğin bi kere yaşanır. Ama illaki geri döndürüceklerse ve seçmem gerekiyorsa lise son'a beni geri göndersinler isterim.

0|0
    0|0
  • Çocukluğuma dönmek istemem çok zor dönemler geçirdim ailemle :(

0|0
    0|0
  • 2 an var çok sevdiğim.

Biri çocukluğumda babamı beni omzunda taşıyarak havuza götürmesi şirinlikler yapmamız.

İkincisi sırdır söylemem.

0|0
    0|0
  • 7-8 yaşımda kalmak isterdm...:)

0|0
    0|0
  • Okulu bitirdikten sonra yani 25 li yaslarimda olmak isterdim :)

0|0
    0|0
  • Henüz yaşamadığım ama yaşayacağıma inandığım güzel günlere bir an önce ışınlanmak isterdim.

0|0
    0|0
  • bundan sonrasını pek de merak etmiyorum açıkçası. perdeler kapanmadan önceki son 10 dk kafidir.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• çoculuk iyi fikir..

4-5 yaş arası kalim..

0|0
    0|0
  • Şuanda olmak isterdim. çünkü herşey yaşandığı anda güzeldir. Geçmişi düşünüp niye böyle yapmadım diye keşkelerle olmak istemem. geleceği düşünüpde boşu boşuna kendimi stres altına almak istemem. o yüzen en iyisi anı yaşamaktır.

0|0
    0|0
  • cocukluguma donebilirim :)

0|0
    0|0
  • yaşanması gereken herşeyi yaşadım, burdan yaradana sesleniyorum. de haydi

0|0
    0|0
Yükleniyor...