Eski kız arkadaşının adını kullandı beni öperken....

Merhaba arkadaşlar, erkek arkadaşımla tatile gittik üniversiteyle beraber (grup olarak), tatilin son gecesinde hepimiz türkü bar'a gittik, içtik biraz. Onun kafası biraz hoş ama sarhoş değildi herneyse odama çıktık ben eşofmanlarımı giyip aşağa lobby'e inecektik. beni öpmeye başladı sonra seni seviyorum dedi biraz daha yakınlaştık ve bi kere daha söyledi büseferde ex'inin adını söyledi 'seni seviyorum nihal' benim adım ise sibel. Nihalmı dedim ve durdum odadan çıkmasını istedim çıkmadı, yapma bırakma beni, çıkmıycam dedi ve bir saat sonra zorla çıkarttırdım ama çok kötü oldum, ve sarsıldım. Ex'iyle ilişkişe 4 yıldı, biz ise yeni 5 ay olduk. Neden onun ismini söyledin diye sorduğumda doğru düzgün cevaplar vermedi, yani verdiği çevplar inandırıcı gelmedi. Ben ayrılmk istediğimi söyledim kabul etmedim. Ne yapmalıyım :( ?

0|0
22|15

En İyi Kız Görüşü

• Ya sarhoşluk anıyla bi an aklına gelip söylemiş olabilir... onu unutamadığı için söylemiş olabilir... bu konuyu adam akıllı konuşmanız gerekebilir... eğer içinde art niyet yoksa yani istemeden söylemişse zaten seni bırakcağını sanmıyorum. çabalar bişy yapar yani. inanırsan barış. inandıramazsa oralı olma.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• "bir saat sonra zorla cikarttirdim" :))))

3|0
    0|0
  • 4 yıl ilişkileri sürmüş. onu unutması kolay değil. Arada böyle saçmalayabilir. Sonuçta seni seviyorum derken senin yüzüne söylüyor. telefonda filan olsa anlarım ama yüz yüze olduğu için. ağız alışkanlığı gibi söylemiştir bence. zaten kendinden geçmiş durumda. Büyük ihtimalle nihal ile cinsel ilişkiye de girmiştir. o yüzden sizde o haldeyken piskolojik olarak onun adı geçmiştir. Sibel takma kafana seviyorsan. hiç bozma ilişkini. ama hoşlantı ise de zorlama sevebileceğin biriyle beraber ol.

1|0
    0|0
  • unutamamıs..

0|0
    0|0
  • amaaan nolcak..

bu mu yani sorun :((

0|0
    1|0
  • hadi geçmiş olsun. seni kullandı kullandı ve aldattı. birlikte sen tatillere git öpüş seviş afferin çok iyi örneksin kızlara. kullandırılan kız örneğidir.

0|0
    0|0
  • sen de bir dahakine bir erkek adi soyle. ondan sonra bir kez daha nihal derse ayrilirsin. yeni iliski karismistir kafasi olabilir bu :=)

0|0
    0|0
  • 4 yılın izleri 5 ayda silinmez çok anormal bir durum yok ortada.ayrılma kararını iyi düşün hemen karar verme kaçar gibi

0|0
    0|0
  • hala 3 yıl 7 ay geridesin.

1|0
    1|0
  • çok sevmiş unutamamıs.. olur bole seyler ya dert etme sen unuttur ona herseyi alıstır kendine:)

0|0
    0|0
  • Alışkanlıktir

0|0
    0|0
  • Sen de eski erkek arkadaşının adını kullan.

0|0
    0|0
  • ileriye doğru ket vurma.

0|0
    0|0
    • o ne demek?

• Psikolojide unutma ile ilgili bir kavram. Genelde telefon numarası, isimler, kapı numaraları gibi şeylerde oluyor. Mesela, yeni bir telefon numarası aldın, arkadaşın senden numaranı istedi, ama sen numaranı hatırlayamadın ve eski numaran sürekli aklına geldi. Bu başlarda sık sık olur, ama ilerleyen zamanlarda nadiren de olsa tekrarlayabilir. Sevgilinin senin değil de eski sevgilisinin ismini söylemesi de bunun gibi. İlişkiniz yeni olduğundan rayına oturması için birbirinize süre tanıyın bence.

• bi kerelik nihal oluver nolucak :((

0|0
    1|0
  • normaldir bakiremsiin ?

0|0
    0|1
  • iyi yapmış bende yapmıştım bunu bikere

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 21

• Insan sarhosken daha gercekcı duyguları ortaya cıkar her ne kadar kafası yerınde olmasada demek kı hala tam olarak onu unutamamıs.

2|0
    0|0
  • koskoca 5 yıl..

Unut sen boşver yoluna devam et..

1|0
    0|0
  • Dili sürçmüş :(

1|0
    0|0
  • Çok fena birşey o bende öyle bi salaklık yapmıştım ki aklımda hiç ex im yoktu anlık şeyler bunlar . Zor bi durumdur.

0|0
    0|0
  • seviyorsan aldırma 4 senelik alışkanlık de geç ama sen de çok derin değilsen boşver ayrıl

0|0
    0|0
  • 4yılın ardından 5ayda unutmasını mi bekliyordun.. Seviyosan ama bi kaç yıl sonra izini bile bırakmazsn o kizin. Ama 5aydan öyle direk lobi içtik falan filan bi ulaşılmazligin kalmaz. Hareketlerine yaşayışına bişey demiyorum yanlış anlama. Senin seçimin ilişki yaşayış biçimin tabiki ama eğer seni sevmesini sadec seni düşünmesini iştiyosan biraz koşturmalısn asla tam anlamıyla onun olduğunu hissettiğini belli etmemelisn. Sürekli seni elde etmeye çalışmalı.

0|0
    0|0
    • 4 yilin ardindan 5 ay degil 2 bucuk yil. lobby derken otelde herkezin toplandigi yer.

• öyleyse takma kafana dil alışkanlığıdir:) haha:d:d ben yanaştı falan deyince loca yla karıştırdım:) valla su yasa geldim daha otele hiç gitmedim maruz gör:)

• Seni o gibi düşünmüş başka açıklaması var mı sarhoşken çenesini kontrol edememiş işte ayrılll

0|0
    0|0
  • stres yapma boşver, izle halini tavrını kalbine şüphe düşmezse devam et, eğer en ufak bir şüphe düşerse, gönder gitsin.

0|0
    0|0
  • sen ayrılmak istiyorsun onun istememesi bir şeyi değiştirmez.ayrıl aklı başına gelsin

0|0
    0|0
  • sarhoşken boş anına gelmıs söylemiş demek ki halen unutamamış

0|0
    0|0
  • unutamamış benim açımdan affedilir birşey değil.

0|0
    0|0
  • Unutmadıgı ıcın soylemıs olması buyuk ıhtımal

0|0
    0|0
  • Neden onu orda pataklamadın, kafasını duvara duvara vurmadın? Neden!?

0|0
    0|0
    • Kendi elimi aldi kendine vurdu zaten, nebilim ya beynim durdu :( hicbise yapamadim. cik git dememden haric.

• Unutamamş onu.sen de onu ex yap=)

0|0
    0|0
  • Bende isimleri karistiririm.

Sana karşı iyiyse yani iliskinizde sorun yoksa çok usteleme derim.

0|0
    0|0
  • Unutamamis belliki...

0|0
    0|0
  • ağız alışkanlığı olabilir

0|0
    0|0
  • hala onu seviyor.gerçek bu

0|0
    0|0
  • unutamamış üzgünüm.

0|0
    0|0
  • onu içinde hala bitirmemiş tam silmemiş demekki içinde kalan birşeyler var hala kızla gizli gizli takip yapıp konuşuyor olabilir kendine gel kızım saf olma sakın demek bu çocuk o kızlada böyle şeyler yaşamış o yaptıklarını sana da yapıyor ve bir gün senle de ayrılacak ilişkiniz ciddi olmadan kendini kullandırma ve bir süre uzaklaş ondan sana nasıl davranacak eğer uğraşmazsa barışmak için anlaki seni eski sevgilisini unutmak için kullandı o çocuk eskiye döner çok kaptırma kendini !

0|0
    0|0
  • adam öpüşürken konuşabiliyo ya la, aboov.

1|0
    0|1
Yükleniyor...