Evliliğe hazır mısınız? uzun bir ilişkiniz olduğunu düşünün sizi nişana zorlasa ne yapardınız?

ve sevip sevmediğinizi bilmeseniz? müthiş bir ikilemde olsanız onun bskasının olmasınıda ıstemesenız. garıp bı durum ama en kısa boyle sorabılırım.

0|0
9|4

En İyi Kız Görüşü

• Hazırım. Evlilik seçtiğin ile hayatına devam etmek bence. ha ailem ha o .

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Hiç hazır değilim.

0|0
    0|0
  • O sorumlulugu kaldiracak gücüm varsa, maddi manevi hazirsam. Ve o insanla yillarimi paylaşıp artik eminsem evlenirimm

0|0
    0|0
  • kendinden emin değilsen o adımı atma..yanarsın..yakarsın..

0|0
    0|0
    • haklsn ama benm ıcn bı cok fedakrlk yaptı ona hıc kıyamyrm ve baskasylaolmaısna hazr deglm bılmyrm delrcem galıbaa tum hayatımı etklyrr ıs yok guc yok zaten

• onu bahane et..iş yok güç yok..önce onları halledelim de..

• daha once nısanlandım dırekten dondum ama

0|0
    0|1
  • zoru severım acıkcası. erkegın benı zorlaması hosuma gıder.

0|0
    0|1
  • basarım nikahı

0|0
    0|0
  • Zorla evlenmem. Evliliği düşünmem için daha çok erken.

0|0
    0|0
  • sendeki şey evlilik korkusu olmasın ?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Hazirim

Tanisip sözlenip, sözlü olarak tanisilmasi daha iyi ve daha mantikli oldugunu düsünüyorum.

Yani flört diye adlandirdiginiz süreç benim içIn aslinda sözlü olarak görüsmektir.

0|0
    0|0
  • Ben hazır değilim kardeşim yazıya bakılırsa sende hazır durmuyorsun

0|0
    0|0
  • bize hep sevmeyi ogretmiyorlar iste bundan oluyor

Sevmeyi bildigin hersey guzel ve isteklidir aslinda

0|0
    0|0
    • ya aslnda bahsettgm kızı yıllr once cok sevmstm terk ettı benı 3 sene boyncahayatnda bı suru erkek oldu ettı . snra basksnı delı gbı sevdm oda terk ettı sımdıkı kız gerı dondu. o sevdgm kız cok masumdu ılk defa benı opmstu ona oyle vuruldmkı cok ıyydı hıc kavga etmedk ama sımdkyle oyle kavgalr ettkkı hersyı yapmama ramen hep kavga cıkaryr napcm bılmyrm ıuyı yanları fedkrlkları da var benı canından cok sevyr dıgerı benı sevmedı

• Sonu nu guzel gorebiliyorsan yola cık

Degilse cıkma

• hazır değilsen o riski alma derim ben.

ama baskı falan varsa zor tabi. kolay gelsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...