Komşunuzun çocuğu size oturmaya geldi suratınıza tükürdü ne yapardınız? :))))

Evet çok komik bir soru ama benim başıma geldi çünkü çocuğu komaya soktum resmen hastanelik oldu bende nezarethanede yattım 2 gün şikayetçi olmadılar serbest bırakıldım peki siz olsaydınız ne yapardınız benim yaptığımı mı yoksa daha olgun davranıp sineye mi çekerdiniz ya yanına kar kalmasın diye anasının emdiği sütü burnundan mı getirirdiniz aynı benim yaptığım gibi

0|0
5|7

En İyi Kız Görüşü

• Kucuk bir cocuktan bahsediyorsan ondan saygi bekleme.yani tamam yaptigi yanlis ama simdiki cocuklarin hepsi ayni.ne yaptiklarini,yaptiklariyla neye yol actiklarini bilmiyorlar.soruna gelecek olursam ayni sey benom basima gelse sadece bagirirdim ve duzgun davranmasini soylerdim hicbir ise yaramazdi kesin ama benim yapacagim hareket bu olurdu yani.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Salla sallaa az salla :)

0|0
    0|0
  • gel buraya ufaklık derim uslu durmazsam sana yapacağımı biliyorum derim

0|0
    0|0
  • Iki tane cakardim akli sasardi tukurmeyi bile unuturdu

0|0
    0|0
  • Hastanelik etmek çok vandalca.Biraz pataklardım sadece.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• bende ona tükürürdüm :D

0|0
    0|0
  • misafirken bir şey yapmak hoş değil.bende onlara misafirliğe gittiğimde çocugun yüzüne tükürürdüm yaptıgı yanlışı anlamasını ümit ederdim.

0|0
    0|0
  • arkadaşım gerçekten çok çirkin bir davranışla karşılaşmışsın. hem senin evine misafirliğe gelecek hemde yüzüne tükürecek gerçekten çok ayıp. ben hastanelik etmezdim belki sadece bir tokat atardım sonrada bir daha konuşmazdım.

0|1
    0|0
  • Yeminle 13 lük bunlar

0|1
    0|0
  • Yarabbi Şükür. ...!

0|1
    0|0
  • Ben çocukları severim fakat vahşi çocukları sevmem böyle çok aşırı şımaranlar çok bağıran kişi olursa tabi kızarım. Tabii öyle çocugu komalık etmem zaten 1 şamar attın mı çocuklar hemen Şoka ugruyor. Ağlıyorlar zaten.

0|0
    0|0
  • Yakalayıp elbiseleriyle duşun altına sokar bir güzel ıslatır eve gönderirim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...