Üniversitenin ilk günü :) bir bakın lütfen :)

haftaya dersler başlıyor. ben de daha yeniyim. ilk gün ne olur ne yapılır? sizler ne yaptınız? cevaplayan herkese şimdiden teşekkürler ve +1 :))

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• Yan derslerde sohbet ettik kızlar sağolsun yanımız boş kalmadı :/

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• sınıfındaki herkes senın gibi şaşkın olucak...ben okula ilk başladığım tanıdık birisini bulmaya çalıştım ve buldum diğer arkadaşlarla kaynaşana kadr onunla takılmıştım :D

1|0
    0|0
  • ilk ders diye bişey olmaz ilk hafta sıkıntı yok,ilk gün stresine de girme hiç kardşim etrafa cok bulasmayıp hanımhanımcık olursan öyle devam eder,e malum ilk intiba

1|0
    0|0
    • :) peki teşekkürler dikkate alacağım :)

• ilk hafta ders falan olmaz ama sen yinede git çünkü arkadaş edin ilk gün tanıştığın kişilerle ilerki haftalarda en samimi arakdaşın olurlar onlar yalnız kalmazsın bide 2 sınıflar abaza olur onlara yüz verme herkezede inanma

1|0
    0|0
  • İlk gün bir cacık olmaz canım sınıfa gider mal mal beklersin hoca gelcekmiş gibi o yuzden ilk günlerin tadını cıkar ders heyecanına kapılma hoca gelse bile dandik bir tanısma töreni sonra ders finish

1|0
    0|0
  • Hoca gelince ayağa kalkma. Rahat ol.

1|0
    0|0
  • Sevinçliyiz hepimiz, yaşasın okulumuz.

1|0
    0|0
  • projeksiyon açılır hoparlör son ses açılır ve michal jakson eşliğinde moonwlk yapılır ve ortamdan haifce uzaklaşılır 2. etapda horon tepilir 3. etapda pınar başı BRUMA BRUMA eşliğinde halay çekilir beyaz mendili halay başına vermeyi unutmayınız :)

1|0
    1|0
    • :) düğün gibi yani :) bu arada son derece ciddi sormuştum ben :)

• haber et düğününüde yaparız aduket eşlinde :D:D

Kızlar Ne Diyor 4

• Genelde tanışılır,sınıflar belli olur,hocalar derslerin konusundan bahseder..

Herkese güvenme bu 1 herkesten arkadaş olmaz buda 2

1|0
    0|0
  • yan derslerde sohbet ettilk..fazlada kişi yoktu..ama ana derste ders işlemişti hocalar..

1|0
    0|0
  • koaly gelsin canım :D

1|0
    0|0
    • teşekkür ederim :) 1 2 tüyo verseydin keşke :)

• n ebu ilk gün takıntısı ya 3 gündür il k gün şöyle ilk gün böyle sanki gerdeğe giriyorlar ilk gece ne giyilir gibi:D

0|0
    0|0
Yükleniyor...