Başbakan siz olsaydınız ilk icraatınız ne olurdu?

Başbakan siz olsaydınız ilk icraatınız ne olurdu?..

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• tekelleşmenin önüne geçerdim.partileri ortadan kaldırırdım.millet vekili adayı olmak isteyen bagımsız girerdi.her millet vekilinin söz hakkı eşit fikirleri önem taşırdı.

elektirik su doğalgaz gibi insani ihtiyaçları insani oranda kota koyarak para alınmamasını saglardım.dışa bagımlı enerji politikasından vazgeçip rüzgar tiribünü baraj gibi doğal enerji kaynaklarını daha verimli kullanmaya çabalardım.eğitimi ücretsiz yapıp geleceği parlak ıq su yüksek ögrencilerle özel olarak ilgilenilmesini saglardım.2 çocuktan fazla çocuk sahibi olmak isteyenlere caydırıcı para cezaları getirirdim.6 aydan fazla işsiz kalanları gönüllü işlerde egitim kurslarında angarya işlerde çalışmasını zorunlu hale getirirdim.daha bir sürü şey.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• eğitimi düzeltmekk:)

0|1
    0|0
  • şeriat uygulamak :)

0|0
    3|4
    • Hayvanlan ayni seviyede mi olmak istiyorsun ?

• senin fikirlerini merak etmeyee başladım..

bir ateist komünist çıkıpta sağlı sollu sallasaydı övgüler yağdırırdın ama şeriat deyince korktun mu.. merak etme baaşbakan olmam

seviyemi sana göre belirlersem düşer tabi :)

• Sen öyle diyersen öyledir panpa.

• Istifami vermek

0|0
    0|0
  • bekarları evlendirmek kısırları doğurtmak

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• benden önceki başbakanı yargılaamaya ve ne kadar haksız para harcadıysa mal varlığına el koyup o vergiye bağladığı halktan özür dileyerek çaldığı parayı iade ederdim halka gerçekleri göstermeye çalışırdım

0|0
    0|0
  • Japonlara yalan makinası yaptırırdım

0|0
    0|0
  • genel sağlık sigortası prim borçlarını affederdim.

0|0
    0|0
  • istifa ederdim.. benden başbakan falan olmaz deyip :D

0|0
    0|0
  • ilk işim kendıme izin vermek olurdu:(((

0|0
    0|0
Yükleniyor...