Linnes neden kırmızı kart görmedi?

Fenerbahçe olunca haftalarca hakem konuşanlar taliscadan sonra linnesin adam öldürmeye teşebbüslük hareketine neden ses çıkarmıyor. Buna kart vermeyen şaibeli hakemdir. Linnes neden kırmızı kart görmedi?

0|0
52

En İyi Kız Görüşü

• Kırmızı kartı bırak sarı bile vermedi. Adamın boynunu koparacak neredeyse. Kimse hikaye anlatmasın herşey apaçık ortada.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• Bu hareketler görülmez çünkü hakemler bir tek Fenerbahçe yi savunuyor (!) yazık be ama artık şaşırmıyoruz gözümüzün önünde saçma sapan penaltılar veriliyor kırmızı kartlık pozisyonlarda kart bile çıkmıyor hayretle izliyoruz

0|1
    0|0
    • Bu sene bjk ile gs ye yardım edilecek maalesef bunun önüne geçilmeli

• Kim geçecek çok adaletli tff ve yandaşları mı

• Geçmeyip ne yapacağız

• adam sanki kasti olarak basıyor da neden kırmızı kart vermiyor hakemler diyorsunuz. Kasti bir müdahale değil Linnesin yaptığı hareket

0|0
    1|1
  • Ah Bu Bjkliler:) Linnes burda düşerken ayağı çarpıyor Q7 ve Talisca gibi rakibe bilerek kasten vurmuyor. Linnes zaten resimdede görülüğü gibi dengesini kaybetmiş. Zaten rakip oyuncuda itiraz etmedi. Ama Bjk her maç kollanıyor bu sene büyük ihtimal Bjkyi Demirören bile kurtaramayacak Gs çok ezici oynuyor

1|1
    1|0
  • Sana katılıyorum

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Bak ciddiyim bu soruyu açan veya yorumlarda yazanlar ya maçı izlememiş poziziyonu görmemiş sadece bu resimden yola çıkıyor ya da futboldan anlamıyor. Ben umuyorumki ilk seçenektir. Bu poziziyonda Lines ve diğer oyuncu ikisi birlikte düşüyor ve Lines ayağı düşerken rakibe geliyor ayağını kaçıramıyor yani Talisca ve Quaresma gibi kasten yapmıyor. Herşeyi geçtim bu olay kaçıncı dakikada oluyor biliyormusun? 92. dakika ve maç 1-3 değil Lines üstüne birde Serdar'a kırmızı verse o maç dönmez kaldıki zaten kırmızılık bir poziziyon yok Osmanlıspor'lu oyuncu bile farkında bunun. Bu tarz sorular ve görüşlerle komik duruma düşmeyin.

1|0
    1|1
    • Ne pembesi? Dünküyorumlarımada bakabilirsin Galatasaray'ın iki maçınıda canlıdan izledim bunlar doğrular. Maçı izleyen zaten bu tarz yorumlar yapar maçı izlemeyen resme bakarak konuşur anlayabiliyomusun? Kaldıki benim yoruma bak diğer yorumlara bak istesem çok daha detaylı yazardım ama bu kadarıda yeterli diye düşünüyorum. Yani poziziyonun kırmızı kart ile uzaktan yakından alakası yok Galatasaray iki maçtada güzel futbol oynamış ve maçları kazanmayı haketmiştir bu açık ve nettir.

Yükleniyor...