Sevgililer Günü kutlamak istiyor mu anlayamadım?

merhaba arkadaşlar henüz 3 aylık bile olmamış bi ilişkimiz var. benim daha önce hiç sevgililer gününde sevgilim olmadı. yılbaşında birbirimize hediye almıştık. ama bu kez tatildeyiz okul pazartesi açılıyor o da pazartesi gelcek buraya. hiç sevgililer günüyle ilgili muhabbet geçmedi aramızda. hediye alsam o almasa onu yük altında bırakmış gibi olcam e almasam o alsa ayıp olcak. bilemedim ki napsam.sizin düşünceniz ne ağzını arama yöntemi var mı:)

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Kendini ona bu soru kadar yakın hhissediyorsan sevgileler gününe bi plan yaptın mı bişeyler yapıcak mıyız diye sor derim ben..Ama soramam ayıp olur dersen valla bana daha önce hiç ayıp olmamıştı sor bence yaa sevgilisinz ayıp mı olur hiç :))) yinede yok diyosan b şıkkı yılbaşında hediye alan sevgiller günnde kesin alır diye düşünyorum ama sevgileler günü hakkında ne düşündüğüde önemli tabi bunuda bilmen lazım..uhhh çok konuştum :O

1|0
    0|0
    • aslında sorabilirim de ya en kötü kıvırabilirim bi şekilde şakaya vurup :)

Erkekler Ne Diyor 2

• sen al. 14 şubatta bekle bekle bekle.. vermezse bir şey sen ver sonra ayrıl. defolsun hanzo.

0|0
    0|0
    • yok ya okadar da değil bi hediye almadı diye ayrılcak kadar maddiyatçı değilim :) hani d.gunum olsa neyse ki bi önceki sevgilim unutmuştu bile:(

• saçmalama. sağır sultan bile duydu biliyor 14 şubattın sevgililer günü olduğunu.

• istemiyor bence

0|0
    0|0
    • istese söyler miydi önceden? :)

Kızlar Ne Diyor 1

• alma o sana alsın ayıp olmaz

1|0
    0|0
Yükleniyor...