Sizce açık lisemi, örgün eğitimmi? (Yardım!)

Merhaba arkadaşlar bir konuda size danışmak istiyorum. Ben Anadolu Lisesini kazanmıştım (456 puanla) ama bazı sebeblerden dolayı okulu bıraktım :( açık liseye geçtim bu sene son senem. Şimdi örgün eğitime geçmek istiyorum. Ama okulların çoğu (uğraşmamak için sanırım) bu sene açıkta olman aha iyi sadece dershaneye gidersin üniyi daha kolay kazanırsın diyolar ama ben açık lisde fazla bilinmediğindfen okulu bırakmış kızoluyorum. doğuda okumayan kıza nasıl yaklaşıldığını az çok tahmin edersiniz. İstemesemde insanları çok umursuyorum bu yüzden zaten okulu bırakmıştım. Şimdide sırf laf olmasın diye okula dönmek istiyorum gerçi okul ortamını çok özledim bugün okula giden insanları görünce çok üzüldüm. . Bugün karar vermekiçin son günüm psikolojim bozuldu geceleri uyuyamıyorum. Üniversiteyede gitmek istiyorum. Okulamı gitmeliyim yoksa açık lisedemi kalmalıyım? Hangisi daha avantajlı :(

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Çok yönlü seçeneklerin var

Şayet açık liseye devam edecek olursan dersaneye yazılmak senin için faydalı olacaktır... Hem üniversite sınavlarına sağlam hazırlık yaparsın, hem de açık lise sınavlara daha sakin bir kafayla hazırlanırsın...

Üniversiteye geçince zaten arkadaş ortamı, okul ortamı daha iyisini yakalayacaksın...

1 sene kalmış, üniversite sınavlarına da çok kalmadı zaten şubatta başlayacak bence açık liseden bitir sen :)

1|0
    0|0
    • peki ilerde açık liseden mezun olmuş olmam sıkıntı yaratırmı sence?

• Hayır, herşeyden önce diploma notun ve sınav puanın önem kazanıyor .)

Erkekler Ne Diyor 2

• örgün candır :))

0|0
    0|0
  • Orgun egitim tabiki.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...