Erkekler sevgiliniz sizin ondan sıkılacagınızı düşünmeye baslıyor ve süsleniyor ne düşünürdünüz ?

Hatta size güveniyorum gibi cümleler kullanıyor.. (sizin duymak istediğiniz kelimeler)

Ne düşünürdünüz ? o.O

not; Sizin ondan sıkılacagınızdan ve bundan korktugunu belirtiyor..

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• Bu Kadın Depresyon Belirtileri Verio Tehlikeli Durum .

Depresyona girmiş bir kadın adamı yer bitirir :D O yüzden geç olmadan hemen önlemimi alırım

1 saat dışarda bir işim var der çıkardım ;) ... güzel bir restoranda masa ayırtıp ordan doğru bir çiçekciye girerdim arabam yoksa arkadaşlardan ya da rent a cardan kiralardım ;) Üstüme şık bişyler giyp tekrar yanına giderdim . Neden böyle giyindin die sorcktır illaki ;) Hiç belli etmezdim

Akşam benim için çok önmli ve değerli biriyle buluşmam gerektiğini o insanı çok sevdiğimi falan söylerdim ;) Tabi kim olduğunu bilmediği için kıskançlık yapacaktır illaki burasıda işin zevkli kısmı

Çok kıskançlık yapacaktır eminim neden kıskanıyosun ki hani güveniodun bana derim ...

Biraz işkence yaptıktan sonra :D Sende davetlisin zaten beraber gidicez akşam derim muhtemelen kuaföre gitmem gerek dicektir ;) Kuaföre bırakırm o işini bitirene kadar . çiçekciye telefon açıp restoranın adresini verrim çiçekleri bırakmasını söylerim ;)

Kuaförde iş bitince restorana doğru yola çıkarım ;) Aklı karışmış bir kadın için yerlere serpilmiş gül yaprakları ve çiçekle donatılmış bir masa gibisi yoktur :D

Olayın şokunu atlatmadan Akşam ki önemli misafirimin kendisi olduğunu ondan daha değerli birinin olmadığını söylerim ;) Bu ona 5 sene gider :D

1|0
    0|0
    • ahahaha :D Kadınları gerçekten çözmüşsünüz o.O

• Onları ben nerden bilem :P ... İnsan sevgilisinin mimiklerini tanımazmı :)

Bi bakışla ne demek istediğini anlamıosan .. Tada küçük bir mimikle el hareketiyle derdini anlatamıosan Nasıl bir sevglilik kavramıdır bu :)

Ama şahsen benim karşımda sevglim pişkin pişkin gülse ve ben anlamasam ne şeytanlık düşünüosan anlat bakalım derdim neden güldüğünü sorardım ... adamın gülmesindende anlam çıkartmaya çalışıosun ya :D ...

Allah sabır versin o bahtsız insana sen daha neler çektiriondur :D

• mimiklerinden anlıyorum ama o cok gizemli :D he he Yorum için çok tesekkür ederim ^____^

Erkekler Ne Diyor 6

• zaten istediğide buydu onun için bişeyler yapman :)

1|0
    0|0
  • Asla yaptıramadığım fantazileri düşünürüm hazır gardını indirmişken

1|0
    0|0
    • Ah siz erkekler gerçektende fırsatcısınız ? Peki ne düşünürdünüz ? benim sevgilimin pişkin tavırları var.. pişkin pişkin gülüyor.. bu ne demek ? o.O

• Mesafeler var deyince cinsellik anlamında sandım bayağı kilometre cinsindenmiş.. Diyeceğim o ki zaman kaybı cancaazım seneye yanına bile gitme o adamdan sabun olmaz

• bahsetmiş oldugum kişi ünlü..

• cin olmadan adam çarpmaya çalıştığını anladı bence :)

1|0
    0|0
    • pişkin pişkin gülüyor resmen.. bu ne demek ?

• onun için çabaladığını fark ediyor ve hoşuna gidiyordur .

• Sakin olmasını ve kendin gibi olmasını söylerim.

1|0
    0|0
  • Çaba sarfetmen takdire şayan bence. Çünkü insanlar çok çabuk birşeylerden vazgeçebiliyor.

1|0
    0|0
  • Onu Bu Dertten Kurtarmak İçin Kocaman Sarılır Ve Bi Öpücükle Aklını Alırıım Akıllı Ol Derim :p

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...