Birini uzun süre aramayınca aramaya utanıyorum ve bir daha da aramıyorum size de oluyor mu bu durum ?

Birini uzun süre aramayınca aramaya utanıyorum ve bir daha da aramıyorum size de oluyor mu bu zamana kadar aramadın da şimdi niye arıyorsun gibi durum olacakmış gibi ve aradığım kişiden hayırdır noldu filan aramazdın gibi laflar duymamak için aramıyorum böyle böyle çok yalnız kaldım ben aradığım konuştuğum 3 5 kişi var. Sizi uzun süre sonra arayan birine niye aradın der misiniz ? yoksa aradığı için sevinir misiniz ?

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Aradan ne kadar zaman geçmiş olursa olsun, aklıma gelince müsaitsem mutlaka ararım, karşı tarafın tepkisini düşünmeden. Aynısı bana olduğunda da bu şekilde davranırım. Sanki hiçbir şey olmamış gibi, sık sık konuşuyormuşuz gibi laflarım. Mutlaka bir sorun çıkmıştır da ondan arayamamıştır der geçerim.

Tabii gerçekten değer verdiğim kişiler, dostlarım için geçerli bu.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• uzun süre aramadıysam o da beni aramadıysa genelde karsı tarafa göre davranırım ben

0|1
    0|0
  • canım istiytorsa ararım..derse de sen çok arıyorsun da trip atıyorsun bak ben aradım işte der güler geçerim..

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Aynen ya mesela birisiyle uzu süre konuşmayınca felan da oluyo ama utanılacak bişey yok

0|1
    0|0
Yükleniyor...