Fitness ve kick box aynı anda yürütülür mü?

ya da 1 2 sene fitnes yapıp sonra mı kick box

0|0
55

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Yapılıyor ama önce kickbox yapıcaksın ve hafif hafif fitness fakat bir kaç zaman sonra yüklemelere dikkat edeceksin kick çalışmalarına dikkat edersen kick box idmanlarına yükleneceksin kanat sık çalışacaksın karın sık çalışacaksın kollar hafif hafif

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• Olur ben aynı anda fitnes voleybol taekwondo ya da yüzme voleybol taekwondo hatta pilates voleybol taekwondo yaptım hemde okula rağmen yaparsın yaparsın ama biraz zorlar söyliyim :)))

0|1
    0|0
    • sen kas yapmak için çok zorlamamış olabilirsin belki fit bir vucut için yaptın ama kas yapmak için düzenli beslenme uyku ve ağırlık lazım beslenme konusunda sıkıntı çekeceğime benziyor ve kickox yaparsamda bu sefer daha da zayıflarım yeterli besin alamam diye galiba

• beslenmene dikkat etmen gerek ve kilo alman için çok yemen gerek belli ibr calorinin üstüne çıkman gerekiyor galiba ve sertleşiyor dediğin spordan sonraki kan akışı hızlı olduğu için kaslar şişiyor ve 2 3 gün yapılmadığı zaman eski haline dönüyor fitnes nankördür forma girmen 8 haftaysa o formu bozman 2 haftanı bile almaz

• Bilmiyorum arkadaşımda hiç öyle bişey yok birde yumurta sevmem çok mesela protein yağ oranım çok iyi garip bir şekilde aslında bütn değerleeim iyi yağ kas protein su hepsi iyi bir kilomda sıkıntı aslında ramazandan çnceye kadar yemin ederim hayvan gibi yiyodum bir oturuşta kilo alıyom diye bir ekmek yiyodum rahatsız olmadan yok olmuyo yiyorum yiyorum yaramyo anlamadım gitti

• ilk fitnesssss sonra kickk bockksjs

0|0
    0|0
  • İstek varsa hırslıysan olur

0|0
    0|0
    • istek ve hırs var ama hem fitnes hem kickbox yapmak düzenli yemek uyku vs de gerekli heleki beslenme çok önmliki beslenmemi ayarlayabilir miyim diye düşünüyorum

• bakalım artık saol yorumun için

• Bişey değil

• sevgilim bir dönem profesyonel kick box'la uğraşmıştı ordan biliyorum. yeni başlayan biri için ikisi aynı anda çok ağır gelir, yürütemez.

0|0
    0|0
    • peki beslenme işini nasıl yapıyordu kickboxtan önce fitnes yapıyormuydu yoksa direk kick boxla mı başladı

• önce uzun bir dönem fitnes yaptı. sonra kick box'a başlayıp ikisini aynı anda götürdü.
      beslenmede proteine ağırlık veriyordu. yanlış hatırlamıyosam ilk dönemde kilo başına ×1,8 protein alıyordu günlük olarak. mesela sabahları 6 yumurtanın beyazını, iclerinden sadece birinin sarısını yiyordu. ve protein tozunu hiç kullanmadı.

• beslenmede baya masraf oldu desene neyse saol

Erkekler Ne Diyor 4

• yaparsın hatta ve hatta yapmanda gerekiyor doğrusu bu yani hiçbişey olmaz haftada 3 gün box antrenmanı haftada 3 gün fitness götürürsün işi 0 sıkıntı

0|0
    0|0
  • Aynı anda zor ben fitnesstan işim bittikten snra kum torbasına gidiyodum yumrugumu sıkamıyordum

0|0
    0|0
    • birer gün arayla denedin mi

• Birader en son yarm saat takıldım kum torbasıyla elimi daha kaldıracak halim yoktu tekmeye geçtim bir süre sonra ayağım kaydı düştüm kafa üstü söve söve çıktım dahada pek ilgilenmedm

• geçmiş olsun eyw yorumun için

• Yapabilirsin Ama Çok Yorulursun.

0|0
    0|0
  • atalar karadan gemi yürütmüş reis sen düşün gerisini

0|0
    0|0
    • eyw kardeşim bakalım artık

Yükleniyor...