Süper Toto Türkiye Liginde Avrupa'da olmayan Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın şampiyonluk şansları nelerdir?

Avrupa olmayan iki takım ve bütün enerjilerini lige ve kupaya yansıtacaklar uzun süredir şampiyon olamayan Beşiktaş mı yoksa zor günler geçiren Fenerbahçe mi şampiyon olur, Galatasaray 4 kulvardan birden ilerliyor işleri çok zor, Trabzon ve Bursa'da ise o heyecan ve istek şimdilik görünmüyor kim sizce şanslı?

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• fenerbahçem inşallah

0|1
    0|0
  • Fenerden bşe olmaz.

BJK final oynar.

Galatasaray şampiyon olur.

0|0
    0|1
    • Şimdiden puan kayıpları başladı birde avrupa dönüşleri sıkıntılı oluyor nasıl şampiyon olacakmış ha ağlarsınız emziği demirören verir sizi, cincon ağlamayı iyi biliyor ve yapıyor

• en azından yabancı sınırına karşın davamızı açıp,kahpelere karşı sabretmeyi bilip,yerlilerimizle övünmüyoruz..

• avcunuzu yalayın

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 7

• Beşiktaşı Şu an beğeniyorum. takım oyununu yansıtmaya çalışıyorlar. ancak ilerleyen haftalarda defans bölümünde sıkıntılar oluşabilir. orta sahada birliktelik devam ederse iyi gider. Fenerbahçeye gelirsek içte sorunlar başarının hafif önüne geçmiş. Oyuncular taktiksel anlamda gelişim yapıyorlar. ama fiziksel anlamdan yetersiz. hücum futbolu oynanacaksa fizik ön planda olur. pas futbolu denesek de pek başarılı olamıyoruz. Galatasaray için şu an da bir yorumda bulunmak pek sağlıklı olmaz. Çünkü iki senedir lige tutuk başladıktan sonra bir anda toparlanıyorlar. fATİH tERİM SORUNU BU SÜRECİ BİRAZ UZATACAK OLABİLİR. bİZCE BÖYLE :)

0|1
    0|0
  • Ben lig başlamadan önce şampiyonluk yarışının fb bjk arasında geçeceğini söylemiştim halada sözümün arkasındayım. Geçen iki sezon şikeyle boğuşan fb maddi sıkıntıyla uğraşan bjk bu sezon yok o yüzden gs nin işi çok zor

0|1
    0|0
  • Gs 4 kulvarda derken hangileri onlar ?

bence Beşiktaş Ve Fenerbahçe çekişir kazanan Türk futbolu olur

1|0
    0|0
  • beşiktaş gücünü toparladı tesadüf değil 4 te 4 yapması gs derbisinide alırsa tutulması çok zor olur oyuncular teknik adam

0|1
    0|0
    • Bjk iyi görünüyor bursaya top oynatmadılar eğer derbiye de alırsa cincona 9 puan ilk 5 hafta iyi puan farkı takım gayet iyi yoldu bjk biliç konuşturmuş teknik direktörlüğünü.

• esasen kadro zenginliği samet aybababada olsa geçen senede olabilirdik çünkü defans sorunumuz vardı çözüldü hücumda bir problemimiz olmuyor sağlam çıkıoyurz :D

• Beşiktaşım iyi gidiyo ama belli olmaz yinede çok erken daha

0|1
    0|0
  • fener şampiyon olamaz, çünkü ersun yanal ve aziz yıldırım var.

beşiktaşın kadrosu biraz güçlü olsa olur derdim, ama kadrosu hakikaten zayıf

yine galatasaray şampiyon olur sanki

0|0
    0|0
    • Beşiktaşın kadrosu zayıf mı? Bu zayıf kadro nasıl 4'te 4 yaptı hayret :) Çok ünlü olan değil, işini iyi yapan yıldızdır bizim için :)

• Beşiktaş tam kolej takımı bütün enerjisini lige veriyor ondan birkaç adım öndeler adam.

• Galatasaray bırakmaz agalar, bir iki hafta sonra ne dediğim anlaşılır.

0|0
    0|0
Yükleniyor...