Haftaya kim kazanır? Beşiktaş - Galatasaray

Bir Beşiktaş taraftarı olarak kazanacağımızı düşünüyorum takımın performansı da oldukça iyi ama derbi tabi belli olmaz =)

Güncellemeler:
¦ -------- --------- ¦

0|0
13|18

En İyi Erkek Görüşü

• Her iki takımın da taraftarı değilim, önce bunu söyleyeyim..

Beşiktaş matematiksel olarak şaşırtıcı derecede iyi başladı lige.. Oyun kurgusu ve sonucu değiştirecek oyuncu alternatifi açısından da iyiler..

Galatasaray da ligin en oturmuş kadrosuna sahip.. Üstelik Bruma gibi her zaman maçın adamı olabilecek yeni bir isimle de anlaştı..

Zor maç olacağı kesin.. Galatasaray'ın son haftalardaki kötü sonuçları da aldatmasın kimseyi.. Tam tersine kötü gidişi bir derbiyle geriye çevirmek için futbolcular 2 misli ter dökecek sahada..

Tahminim: % 35 Beşiktaş, %30 Galatasaray, %35 beraberlik..

0|3
    0|1

Kızlar Ne Diyor 13

Erkekler Ne Diyor 17

• GALATASARAY

TABİKİ.

1|1
    0|1
    • şimdi seni daha çok sevdim biriciş abim benim :))) ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

• Dün ki gibi bir performans sergilenirse Beşiktaşın kazanamaması sürpriz olur .

0|1
    0|1

• Beşiktaş

0|1
    0|2
  • farnendezin bursa macından sonrakı açıklaması : haftaya oynayacağımız galatasaray maçı biraz adil olsun , cinconlar 2 - 0 önde başlasın .

0|1
    0|0
  • Dünkü Bursa maçını gördükten sonra, hani şu "korkulası" deplasmanda güle oynaya kazanınca, Galatasaray'ı da 70 bin seyirciyle yeneriz diyorum, sosyalist futbol oynuyoruz! :)

0|1
    0|2
  • Galatasaray büyük ihtimalle kazanır. Çünkü BJK oyun yapısı GS ın tam istediği yapı. Şöyle düşünün 1 ay öncesi Galatasaray iki gün içinde Porto yu ve Arsenali ingilterde yenip, 7 gün sonra Fenerbahçeyide yenip, üçünde de üstün oyunuyla üstelik iki kupa kazandı, bunu BJK yapabilir mi? Önemli olan kadrodur ve GS ın 3 hafta beraberlik aldı (son maçında tam 8 gollük pozisyonu olmasına rağmen) sanmıyorum ki bu haftada puan kaybetsin.

Uzun vadede ligde de GS ın rakibi yine FB olacaktır.

0|1
    0|1
  • evi arabayı beşiktaşa basın

0|2
    0|0
  • O değilde seyirci rekorunu egale ettik

0|1
    0|0
  • Galatasaray

0|0
    1|2
  • Beşiktaş 2 farklı kazanır taraftarının önünde

0|1
    0|1
  • 75 bin taraftarı arkasına alırsa Beşiktaş kazanır

0|1
    0|2
  • galatasaray kazanır kesin:)

0|2
    0|2
  • Beşiktaş bu hızla giderse alır maçı ...

0|1
    0|1
  • zor bir maç olacak. zoru seviyoruz ama. tabi ki Galatasaray'ım alır..

0|2
    0|0
  • bjk odunun verir bnce

0|0
    0|4
  • BEŞİKTAŞ 2 - 1 Galatasaray

0|1
    0|2
  • Galatasaray bu kafa ile giderse ne beşiktaş ne fenerbahçe...

0|0
    0|0
Yükleniyor...