ErkekLer Potansiyelini kanıtlama fırsatını ele geçirince en iyi taraflarını mı gösterirler..?

Ah.! Şu ErkekLer :)

Erkekler Potansiyelini kanıtlama fırsatını ele geçirince en iyi taraflarını mı gösterirler..? Ancak başaramayacağını hisettiğinde eski, bencil tavırlarına geri mi döner..?

Yorumlarınızı bekliyorum :)

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• Yani erkrkler bencildir diyorsun normalde. :)) Yok be, hepimiz öyle değiliz aslında. Ben asla kadınlara yalakalık etmem mesela. Hem ne demişler. Ateş karşısında bozulmayan altın, altın karşısında bozulmayan kadın, kadın karşısında bozulmayan erkek" kalitelidir. İşte ben tam bu cinstenim. :))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• olayın ciddiyetine bağlı olarak değişir ve gelecekte ne kadar bir yer kaplıyacağına

1|0
    0|0
  • Her zaman bu böyledir. Doğal davrananı yok denecek kadar azdır. Yapamayacağını anlayan sadece bencil tavrına değil bir de kabahati karşıya bulma tavrını da takınır.

0|0
    0|0
  • “Herkesin üç kişiliği vardır; ortaya çıkardığı, sahip olduğu, sahip olduğunu sandığı”

Erkeklerin potansiyelini kanıtlama fırsatı eline geçince, sahip olduğunu sandığı kişiliğini kullanır.

Ama sahip olduğunu sandığı kişiliği ile başaramayacağını anladığında, ortaya çıkardığı kişiliği ile egosunu tatmin eder.

Sahip olduğu kişilikle de, eski davranış ve yaşamlarına geri dönerler.

Yani ben böyle olduğunu düşünüyorum en azından :) Zamanında bende yaptım çünkü :)

0|0
    0|0
  • Herkesin taktikleri ve karakterleri farklı farklı, bu dünyada her türlüsünden mevcut..:)

0|0
    0|0
  • Herkes bir değil tabi ama aslında nasıl biri olduğunu ayrılırken daha net belli oluyor...

0|0
    0|0
  • Kisilik meselesi bu sahsen ben surekli ayniyimdir kopruyu gecicem diye ayi ya dayi demem kopruyu gecemeyecekte olsam ayi benim icin ayidir :)

0|0
    0|0
  • ben bu konularda hiç başaramayacağım hissine kapılmadım

0|0
    0|0
  • Valla herkes öyle değil bir elin parmaklarının hepsi eşit değildir. Senin tanıdıkların hep bencilse birşey diyemem o da senin bahtsızlığın ne diyeyim. Ama şöyle birşeyde var erkekler genelde sıradan davranır kadınlar daha çok kasıyorlar kendilerini.

0|0
    0|0
  • mesele sadece bu mu :) göstermek için uygulamalı olmalı böyle faceden demeden olmaz ki .)

0|0
    0|0
  • Ah biz erkekler :)

Yahu hic anlayamıyoruz sizde hemen yakaliyorsunuz ama

Neden?

0|0
    0|0
  • Onu elinde tutar sadece :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...