ACİL YARDIMCI OLUR MUSUNUZ?

Boyum 1.60 kilom 59-60 oluyo. 74 kg den yaklasik 2 3 ayda 60 kiloya dustum. Ama cok fazla bisey belli olmuyo gobegim baya gitti ama biraz daha var. Ama bacaklarim cok kalin basenimde var. Bacaklarimda 1 2 cm lik incelme oldu ama. Sordugum herjes 65-70 kilo duruyosun diyolar bacaklarimi basenlerimi nasil incelticem.

0|0
44

En İyi Erkek Görüşü

• Squat egzersizi yap.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Nasil verdin ayni boydayiz ve bende 75 kilodayim vermem gerek acilen ama nasil bilmiyorum nasil yaptin?

0|0
    0|0
    • Ya siyle soyliyim ekmegi cikarttim hayatimdan kziartma falan yok su happy center de diyet kreker falan var altinbasak diye 50 krş kahverengi oaketi aciktigimda ondan bir paket yiyodum sade sut icemedigim icin kakaolu sutle iciyodum fazla kalorisi yok zaten kepekli kreker tadi mukemmel ama. Hani onun disinda bisey yemiyodum. Meyve yiyodum falan evde danz ediyodum. Sonra haftada 1. İstanbul'da yasiyosan bilirsin. Maltepe sahilden pendik sahile yuruyodum yaklasik 800 kalori falan yakiyodum

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• Ya gogusler?😯

0|0
    0|0
  • Spor yap bol bol

0|0
    0|0
  • sporcu olarak yardımcı olurum istersen

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• 10 kg daha vereceksin.

0|0
    0|0
  • spor yapmalısın sıkılaşmak için

0|0
    0|0
    • Calistigim icin apor yapamiyorum ama butun gun ayaktayim garsonluk yapiyorum. Eve gec geldigim icin yorgun dusup uyuyorum

• fırsat buldukça o zaman.

• @myangelsi engelimi kaldirsana sen beni m osman ben bekliyorum

• Koş, yüz, bacak egzersizleri yap ve diyet

0|0
    0|0
Yükleniyor...